Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Depression #23 üzenetére

    "Azt is nézzék meg az emberek, hogy míg a pannon engedi a fájlcserét (este 30GB-ig teljes sebességgel), addig a UPC első pillanattól kezdve 'priorizál'."

    Nem az első pillanattól. Mikor még "korlátos" volt akkor nem priorizált, azért szerettem. Minden második nap átírtam a MAC address-t aztán forgalmaztam 3-400 gigát havonta. Utána javítottak rajta már minden nap át kellett írni, aztán 12 óránként frissült aztán végül (eltörölték) felemelték a korlátot 250 gigára, aztán sokan túllépték és ekkor kezdtek el priorizálni. Aztán felemelték azóta már 300 gigára a korlátot (ami még így is nevetséges, hogy van pofájuk 120Mbit-et adni, emellé dupla pofátlanság a 10Mbit-es feltöltési sebesség) de azóta is priorizálnak egyre keményebben.

    "Itt az embereknek kell priorizálniuk: nappal netezik, este szedi le a frissítéseket, programokat, játékokat (pl. steam-ről), stb."

    Aha. Lejön egy havi 50-100 megás hotfixcsomag miközben éppen nyaralok, lekapom éjszaka a laptopomra aztán úgy lelőnek, hogy még a csatolmány nélküli mailek is fél óra alatt jönnek le. :DDD

    "Ezért volt régebben csúcsidő a beszélgetésekben is, mert úgy kevesebben beszéltek, és nem terhelték túl azt a néhány tornyot, ami akkoriban volt."

    Igen. Ezért reklámozták régen úgy, hogy csúcsidőben ennyi, csúcsidőn kívül meg annyi. Nem pedig paraszt módon korlátlannak hirdetik, ezzel az ügyfél pofájába hazudnak.
    Ha Pannon 45GB Night lenne a csomag neve egy rossz szavam nem lenne. (Maximum annyi, hogy még anno 400-as wapon sima GPRS kapcsolattal 10-12 gigát forgalmaztam havonta és valahogy egész jól bírta a hálózatuk. Szóval el vannak ők eresztve csak hát smucig disznók. Nem nagyon akarnak a konkurencia fölé ígérni, mert így több a profit. Ha a konkurencia lép akkor ők is lépnek egy kicsit, de csak annyit, hogy éppen egy hajszállal legyenek előtte). ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák