Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sKie^

    tag

    ugyan ne a kormany vagy valaki enhelyettem dontse el, hogy naponta mennyi idot toltok a gep elott es azt az idot mivel toltom ki! Ez olyan, hogy delutan 3-6-ig, vagy 6-9-ig neked le kell menned setalni a parkba minden nap. Nem undorodnal tole mikor BL donto van es neked setalnod kell?

    Mielott elkezdodne, hogy budos kocka meg hasonlok! Nem rolam szol a cikk, csak utalom amikor vki maganeletebe szol bele mas es akarja megmondani, hogy neki mi a jo. Ezt mindenkinek szuveren joga eldonteni.

    ''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

  • sKie^

    tag

    válasz D.Orion #26 üzenetére

    mi? hogyan jon ez ide, hogy en a bl dontoben jatszom?! En speciel a meccs megnezesere gondoltam.

    Most mondjam azt, hogy el tudom kepzelni milyen lehet fuggonek lenni?! Vannak barataim, akik vagy ettol, vagy attol fuggenek. Latom nap, mint nap, hogy mit tesz emberekkel ha vminek a rabjava valnak. En sosem voltam annyira jellemgyenge, hogy barmi fuggoseget okozo dolognak a rabjava valjak. Nem vagyok szenteletu en se. Jatszottam regen kompetitiven fps-t, probaltam drogokat, inni is szoktam, dohanyoztam is, de erdekes modon nem vagyok angry german kid, se drogos, se alkoholista, se lancdohanyos. Ebben pedig, hogy ezek egyikeve se valtam, nem a szuleim dontottek, nem is az allambacsi, hanem en magam. Eleg keves emberbol valik komoly jatekfuggo. Sokan akik regen 8-10 orakat jatszottak, mara dolgozo, massal foglalkozo emberek. Es en csak a sajat ismerosi korombol veszek peldakat. Sokan profitalnak a hajdani "gamer" eletformabol. Reflexek, angol nyelvtudas, multitask gondolkodas fejlodese... Igen,lehet hogy kisse utopisztikusan gondolok a gamerekre, de pl nekem nem egy kulfoldi ismerosom van, akivel mai napig baratok vagyunk. Egyikunk se jatszik mar, de soha az eletben nem ismertuk volna meg egymast, ha anno nem jatszunk ugyanabban a klanban, vagy ua a szerveren. Az angol nyelv szinten ilyen. Teamspeak kulfoldiekkel vmi pickup channelen,vagy csak sima chat vmi irc csatin. Ebbol en szemely szerint sokat profitaltam. Es sztem ez az altalanos, nem az, hogy veres nyal csorog a szajukbol, ha 20ora doom3 utan ki kell menni wc-re 30 evesen.

    Kivancsi lennek, hogy ez a korlatozas vonatkozik-e majd a progamer hazakban lako, napi 13-14orakat jatszo, szponzoralt SC progamerekre is?! Akiket egyebkent szupersztarokkent unnepelnek, dollar10-100ezreket keresnek evente, vmint a lanyok parfumot pisilnek mar attol is, ha csak feltunnek a tv-ben.

    ''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

Új hozzászólás Aktív témák