Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz joey04 #5 üzenetére

    Szopassák meg az Apple-t : szegények, mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet értük, haha [link]

    Egyébként nekem tetszik a lightning kábel, azért mert nem tud bekoszolódni mint az USB, nincs rajta lyuk (rés az elején, amibe bemehet a szösz), könnyen tisztítható(akár a ruháddal) és könnyedén csatlakoztatható (a micro USB-hez képest mindenképp), szóval szerintem tipikus E.U.-s okoskodás, hagyják békén a technológiai szektort ezek az okostojás politikusok, ez a legnagyobb problémájuk

    Különben se fognak varázsütésre eltűnni a korábbi töltők, még hosszú évekig maradnak, és mire nagy nehezen lecserélődnek, addigra meg lesz valami újfajta csati, ami még jobb

    Ez annyira pitiáner probléma, 2 ezer Ft-ért kapsz egy jóminőségű tisztességes utángyártott ligtningot (tartósabbnak érződik mint a gyári), vettem rögtön hármat, így munkahelyen is van, a szüleimnél is és ahol lakom, ott is, pluszba meg megvan a gyári is (a 800Ft-os utánygártottat nem érdemes megvenni)

    Csigger: azért ez nem ilyen egyszerű, a gyorstöltők hamarabb leamortizálják az akksit, ha nekem XS-em lenne, éjszakára ráraknám a töltőre, és azért annyira nem lassú az, hogy reggelre ne legyen feltöltve. Akár még mérnöki döntés is lehetett, nem csak üzletpolitikai.

    hemaka pontosan, a sok palack ezerszer nagyobb kárt okoz, szerencsére elterjedtek a szelektív gyűjtők. Én még a kapszulás kávét tiltanám be, drága és undorító nagymennyiségű szemetet produkál

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • Remus389

    veterán

    válasz HarleyCustom #44 üzenetére

    Nekem is jobban bejön a lightning +1, szöszállóbb

    Esetleg egy lightning 2.0, ami nagyon gyors adatátvitellel bír(bár nekem ez mindegy, ha új telóm van felmásolom a cuccaimat(zenéimet) és kész, utána már ritkán másolgatok rá) és visszafelé kompatibilis.

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák