Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    Ez azért váratlanul ért. Mivel a SONY a szerzői jogok* egyik kemény élharcosa, így várható volt, hogy támadni fogják. A hiba amit vétettek, az "amateur" kategóriába tartozik. Sok mindent feláldozott az előbb említett cél érdekében a cég. Hiszen a másolásvédelmi rendszereik miatt több igen magas (a kort meghaladó) műszaki berendezésük "ment a lecsóba". Nagyon szomorú vagyok, mert régen kimagasló, általam is kedvelt termékeket gyártott. Mára a garanciális időn belül megtérülő csúcsminőségű felhasználású, vagy "nekem ilyen van", esetben tudom termékeiket elképzelni. Sajnos úgy érzem, a fogyasztói társadalom ilyen változása nem csak Őket érinti, és ez engem elszomorít.

    * A világ felgyorsult. Míg régen egy film megtérülési ideje 4-6 hónap is lehetett, mára ha az első héten nem hoz nyereséget, bukásról beszélnek. Valahol a szerzői jogokat, időtartamukat is ehhez a gyorsuláshoz kéne igazítani. Nem ide tartozó gondolat szorosan véve, de mint egy "szálka" mely akár a támadást is indíthatta.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák