Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Nah most vagyok én, mert magamból indulok ki. Nem vagyok filmb**zi, de néha néznék valamit. Mozi a közelben nincs, 60 km a normálisabb multi, oda-vissza 120 km, meg egy délutám.
    Téka... elvileg van valami, mondjuk Blu-ray lejátszóm nincs, DVD-t is hamarosan külsőként fogom használni a PC-ből is mennie kell.

    Akkor legyen a TV! Este későn kezdik, elvileg felvevős bigyóm van, de még soha nem éreztem úgy, h bármit felvegyek. Ott a karika, beugrik a valóvillab*zimacsó, alul kiírják, hogy süt a nap, meg leöltek ennyi embert valahol, etc... Szerencsére egy 90 perces filmet leadnak 200 percen belül, némi tampon-pelu-krém és telefon reklámmal, meg az öntömjénezésükkel, hogy milyen jó is a csatorna, hurrrá.

    Vagy felmegyek kedvenc oldalamra, megkeresem, megnézem online, amikor nekem tetszik, reklám nélkül, nyűg nélkül? Ezt szoktam tenni. Nem torrentezek vagy ilyesmi, sorozatokat nézek online, a legtöbb amúgy legális is, kivéve talán azt a párat, amit itthon nem is adnak, azok a felirat miatt kerülnek fel ilyen-olyan oldalakra. ŰHa lenne normális online téka, akkor ezekkel sem foglalkoznék, FIZETNÉK. Mert dolgozom, a munkámért pénzt kapok. Mások az online tékával dolgoznak, fizetnék a szolgáltatásért. Hiszem, hogy ez a jövő, a szerkesztett adók meg megmaradnak hírek-aktuális-valóvilla stb. vonalon. Nézze aki akarja.

    Fentiek alapján nem hiszem, h csodálkozni kell a hatalmas kalóz bevételeken. :U

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák