Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AppleUser

    csendes tag

    Nem értem.. az egész ESZMÉNEK nem az a célja, hogy az internet szabad legyen, nyílt forráskóduak legyenek a programok, hogy a felhasználóknak több jusson az internetből korlátok nélkül.
    Erre mit csinálnak a hackerek? El lopják az átlagember felhasználó+jels párosát, hogy esetleg pénzhez jussanak? Miért jó ha feltörik mondjuk itt a PH!-t, és lementik a jelszavakat meg a felhasználókat. LEhet, hogy jól lesznek ezek a párosok más honlapokhoz is, csak nem érnek vele sokat h a belépnek a fbomba.

    Én ha hackerlennék, de jó is lenne ;] tuti, hogy államfőket, meg ilyen nagyobb embereket, akikkel van valami bajom. És nem alaptalanul,, azoknak az adatait, levelezéseit tenném közzé, de csak ha van benne valami kompromitáló. Pl az az FBI-os lehallgatás az nagyon menő volt.

    Még a ddos-nek is több értelmét látom mint ennek az sql injectionnak.. legalábbis ilyen formában.
    Ha mondjuk egy mérgeket gyártó cég honlapját 1 hétig támadják DDOS-el, akkor egy kis kivételtől elesik a cég, de ezt nem lehet addig csinálni amíg csődbe mennek. De ha Kap egy ilyen ddos-t, és közben adatokat lopnak, és egy szép kis üzenetet raknak ki az oldalra, vagy elveszik a hozzáférési jogot az adminoktól. Az oké.. de ezzel amit csinálnak SZERINTEM csak az átlag usert szopatják...

Új hozzászólás Aktív témák