Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Bozek #43 üzenetére

    ha a teljes funkcionalitást nézzük, a hálózati zár már funkció korlátozás...mivel független,használatban nem korlátozott a készülék...azaz bármilyen simet bele lehet rakni, szinte bármilyen szolgáltató hálózatával lehet használni...de mivel reknak rá hálózat korlátozást [/B azaz (B)korlátozzák(/B) 1 adott szolgáltató hálózati használatára így a teljes funkcionalitásától megfosztják a mobilkészüléket.

    a Sony bootloader dologra meg azért voltam kiakadva, hogy attól független hogy sokért adták/adják...nem hogy van rajta hálózati (B)korlátozás(/B)...de plusz egy funkcióját vették el a készüléknek, illetőleg használatában (B)korlátozzták(/B)...

    jó pesze, ne személyeskedjünk ennyire :DDD most mondjam azt hogy 8éve vagyok telekomos előfizető, jobban mondva telekomos szolgáltatót használok 8 éve mert minőségben jobb mint a többi :DDD így a hálózati zár engem sem szokott zavarni ha veszek is használtan telót akkor 30as vagy független...
    persze függetleníti a szolgáltató,de horror áron:
    voda 0-1 12500,1-2 7500,2- 2500
    telenor 7800
    telekom 15000 havidíjast/25000 dominós mondjuk ezt egységesítették pár éve 15000-re

    kérdem én(oké hogy függetleníti 2 év után)de! megéri-e?
    vettél egy telefont 50ezerért...2év után az nem fog 50et érni, max 20at...annak feloldása pl a telekomnál 15ezer jelenleg, azaz az egész telefon ér 20at, kinyittatod 15ért, az 35öt fog érni elvileg, gyakorlatiga 20at, és a 5000rel tudnál kiszállni belőle ha eladod...tehát nem éri meg telekomos telót kinyittatni 15ért....a vodásat éri meg 2év után mert ugyan ez a szitu vodásban 17500 marad meg...telenornál 12200... azért érzed a különbséget, 5000,12000,17500? ez van jelenleg,és ugye mint azt sokan vagy kevesen tudják, ezen módosítottak, tehát ingyenes lesz, legalábbis atelekomnál a pre és postpaides ügyfelek részére egyaránt, tehát a ugyan ezt 10.24. után nézzük, akkor a 20ezeret érő telót 0ft-ból függetleníted,és 20ért tovább tudod adni...és 0ft vesztességed lesz :DDD hála istennek a számok sosem hazudnak :DDD

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák