Új hozzászólás Aktív témák

  • Pingüino

    senior tag

    válasz opr #146 üzenetére

    Az MS Office-ra írtam, hogy ha nagyon ragaszkodsz hozzá, a 6.0 WINE alatt már Gold minősítést kapott, tehát elvileg hibamentes, bár én nem próbáltam, mert nekem elég a Libre is.

    A laptop támogatásra csak a saját tapasztalataimat tudom írni. Én tavaly pontosan 6db laptopra telepítettem Mint-et. Ebben volt egy új generációs Lenovo Ryzen procival, egy asszem 2 éves HP szintén Ryzen-el, 2 őskövület cégnél leselejtezett pro laptop (egy Acer és szintén egy HP, de azokról most hirtelen meg nem mondom, pontosan mi volt bennük, annyi biztos, hogy Intel procis volt mindkettő), egy bő 10 éves Athlon procis HP, meg egy Atom procis Selecline netbook.
    Ezek közül egyedül az utóbbival kellett annyit mókolni, hogy 64 bites oprendszer mehetett csak rá, de 32 bites bios-a van, ezért a boot file-okat módosítani kellett, hogy telepíteni tudjam. Ezen kívül mindegyik megy hibamentesen. A pro laposokon még az ujjlenyomatolvasók is működnek, pedig azt írták előtte fórumokon, hogy arról nyugodtan lemondhatok már előre.

Új hozzászólás Aktív témák