Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mishita

    tag

    válasz Tigerclaw #24 üzenetére

    23 éves vagyok és van egy fiam aki nem rég múlt egy éves. Heti háromszor legalább fel jön a dolog a feleségem és köztem hogy miként kéne ezt kezelni. Az se jó ha teljesen el tiltjuk az internetől,de az se ha túl nagy szabadságot hagyunk majd neki. Valahogy kontroll alatt tartva a dolgot szerintem nincs baj vele. Csak idő igényes. Én mondhatni ebbe a világba születtem bele félig meddig, és ahogy én látom a legtöbb szülő inkább homokba dugja a fejét ezzel kapcsolatban. Amikor meg ki bukik a dolog otthon, hogy mégis miket művel a gyerek az interneten egyből az összes szülő próbálja minél durvább módon ezt vissza fordítani. Sokszor véresel amivel az a baj hogy nem megoldja a problémát, csak még nagyobb lelki sérülést okoz egy gyerek lelkében. Akivel ha egy kicsit is többet foglalkoztak volna a szülei akkor ez nem jutt el idáig. Persze sok féle képen van jelen ez a probléma, nem csak a szülők tehetnek róla. Én azt látom hogy ez a probléma amit a tiktok és társai okoznak nem meg oldodni látszik hanem egyre rosszabb irányba haladnak. És ennek előbb utóbb nagy böjtje lesz.

Új hozzászólás Aktív témák