Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz LLKobe #244 üzenetére

    Köszi mindenkinek, aki megemlítette, de mint fentebb elmondtam, eddig még nem kellett újrarakni a rendszert, ergo nem foglalkoztam a témával különösebben. Egyébként sem szakadt össze a világ, hogy lépcsősen raktam, csak kicsit tovább tartott... :)

    Legközelebb már mindenképp így fogok eljárni, de mivel SSD-n van a rendszer, nem fogom egy darabig újratenni, most is csak egy vírus miatt voltam kénytelen, amit a szintén legális ESET Smart Security 8 valahogy beengedett. De így is megdöntöm a rekordomat, két évnél tovább még nem bírta egy rendszer sem, egyedül a Windows 8. :)

    MOD: Viszont azt nem értem, hogy ha valóban aktiválni lehet a feltelepített Windows 8.1-et a Win8 kulccsal, akkor a telepítőnél miért nem engedik azt beírni? Ja, mert hogy szerintük így akkor kevesebben veszik meg a 8.1-et? Pedig nem változtatna semmit. Akinek 8 van, nem fog pénzt adni a 8.1-ért, inkább felteszi és upgrade-el. Viszont a Win10 esetén ennek lehet létjogosultsága.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák