Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Egyetértek a cikkíróval. Az asztali gépemben Abit IS7-E (nem E2!!!) csöücsül, és látja el a mindennapi teendőket immáron ötödik éve, átlag napi 10 órában. BIOS-t frissíteni kellett az új P4 3000 Prescott proci miatt, de azóta semmi gond nincs vele. Kopp-kopp-kopp. Hihetetlen stabil deszka, abszolút meg vagyok vele elégedve. Nagyon sajnálom, hogy az üzlet így alakult, mert az Abit igenis tudott valamit. Mai szemmel csak a Gigabyte-ot tudnám felhozni, akik relatíve olcsón kínálnak relatíve jó minőséget, mert azért azt is tudni kell, hogy az Abit termékek nem voltak túlságosan drágák (kivétel az extrém és brand termékek (IC7-MAX, Fatal1tyt, teljesítményük és minőségük pedig több azonos kategóriájú terméket megvert. Példának okáért az én deszkámon pl. van SPDIF ki és bemenet is, sok mai csúcslapon nincs bemenet, és van amiről a kimenet is hiányzik (jó, nem mindtha valaki is használná, mert ritka, és otthoni használatra felesleges, de azért van.). Kiváló írás, köszönjük. :R

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz bacsis #44 üzenetére

    Nos ez igaz, bár nem tudom, az enyém elég jó volt, igazából én rontottam el, egy porolás közben véletlen túl közelről fujattam a levegőt a ventire (ugye ettől beindul, mint a rakéta, mármint 10 bar-tól :D) és véletlen túl közel dugtam a porolópisztolyt, lekapott egy darabot a ventiről, ezután darálóhangja lett... Én is Zalman bordát tettem rá (ez volt a boltban :D), ilyen kék virágmintás, sokan mondják, hogy elég lehúzni a ventit, de nem ajánlom, mert még ez a viszonylag nagy (északi hídhoz képest) Zalman borda is iszonyatosan melegszik.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák