Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no1r

    őstag

    válasz total90 #22 üzenetére

    az, hogy jellemzoen az Adobe-ra, a maganszemelyekre / vallalkozokra stb szarnak, mint mindig.
    vegyunk mondjuk engem. nekem nem budos fizetni valamiert, de mint maganszemely, nem is tudok evente 300ezret kolteni szoftverre. vagy inkabb mondjuk ugy nem igazan gazdasagos.
    es ha valaki nincs raizgulva az uj feature-re allandoan az kifizet egyszer ennyit, aztan 3-4evig hasznalja, majd utana upgrade-el joval olcsobban ahogy fentebb is emlitettek.

    ellenben kedves Adobe CC csomagja annyira zsenialis, hogy mig egyesevel elo lehet fizetni (vagy az egesz pakkra), kulon csomagod csak LightRoom + PS-re van.
    Na most, ha mondjuk valakinek csak harom szoftverre lenne szuksege de nem pont PS+Lightroom kombora, akkor darabonkent elofizetve mar nem eri meg mert akkor mar a teljes csomag is olcsobb, de mint mondtam a teljes csomag meg nem igazan gazdasagos maganszemelynek (foleg akkor, ha abbol tenyleg csak harmat hasznalna).

    kb ennyi a bajom ezzel a modellel.
    meg szerencse, hogy vannak ingyenes es legalabb olyan profi szoftverek is a porondon, amikkel ki lehet valtani (szinte) az osszes Adobe termeket. :)

    [ Szerkesztve ]

    a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

Új hozzászólás Aktív témák