Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janez

    aktív tag

    Sziasztok.
    Úgy látszik a hagyományos értelemben vett kínai minőség (bóvli, gagyi stb.) nem tűnik el soha. Az utóbbi években megmutatták, hogy tudnak ők színvonalas minőségű termékeket gyártani megfizethető áron. Le a kalappal, de a másik véglet elszomorít. Pedig egy picit jobb minőségű dolgokkal még mindíg versenyképesek lehetnének. Ezzel szemben azt látom, hogy mivel olcsó, mindent el lehet adni. A szemetet is. Ráadásul nem is kell díszesen becsomagolni hozzá. A siralmas az, hogy itthon meg ugyanaz, vagy hasonló termékek nem egy dolcsiba kerülnek, hanem mondjuk 4-5 dodóba. Manapság már szinte minden távolkeletről származik, de öröm az ürömben, hogy van választék minőségileg is. Az ebayes ár hét-tízszereséért tartós, használható árucikkeket tudok venni, ami még a közepes árkategória. Csak azért ne vegyünk már meg mindent, mert olcsó. Mondjuk még mindíg jobb mintha valamit túláraznának azt sugallva, hogy az egy jó minőségű darab...
    Elnézést, senkit nem akartam megbántani, de azért egy kicsit gondolkodjatok. Öt tétel árából 1 jót vehetünk, ami pár évig kiszolgál minket. Ne minden áron etessük távolkeleti barátainkat. :)

  • janez

    aktív tag

    válasz kmarci25 #151 üzenetére

    Én már csak a márkás tölthető elemekben hiszek. Dura, energ...
    Amikor valami GP (ha jól emlékszem a nevére)nevűt vettem, mert az olcsóbb volt, magától tönkrementek pár hónap nem használat után. Akkor inkább a márkás, ami évekig jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák