Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    válasz Sanyesz. #165953 üzenetére

    Lámpa nálam az első egy csőlámpa egy 2 $-os tartóval, 360 fokban forgatható, ebből én 30-40 fokot használok, a függőleges kormányoszlopon van, így lehet le-föl buktatni. 18650-es akkuval megy a lámpa, fénye elég, arra kell figyelni, hogy ne vakítsa el a szembe jövőt, de erre jó a billenthetőség.
    Hátul egy 2.5 $-os beépített akkus talán 5 vagy 6 programos, gumigyűrűvel rögzíthető lámpácska, féltem a beépített akkutól, de kikapcsolva nem merül, és az én rövidebb biciklizéseimet simán bírja, nem tudom mennyit megy egy töltéssel, biztos a programtól is függ.

    A computerrel meg úgy jártam, hogy volt pár, általában CR2032 elemmel, és pont ezzel volt a baj, lefagyott, valószínűleg pillanatnyi kontakthiba miatt. Ezeknek az elemeknek a kontaktusai szemre is vackok, nem tudom miért nem találtak egy megfelelő foglalatot hozzá. Resetre sem reagált, ki kellett venni az elemet, innentől az adatok elszálltak. Amúgy jó lett volna a kijelzés 4 sorban rengeteg féle adatot mutat. Elemcserénél is csak a total távolságot jegyezte meg, szóval nem OK. Vettem a már korábban is említett gps-es, beépített akkus Meilant (20 $), ennél figyelni kell a töltésre, kis leddel jelzi ha merül, akkor föl kell tölteni, de semmiféle működési zavart nem láttam, kevesebb adatot tud, de stabil. Vannak drágábban több adattal, mellpánttal, pedálszenzorral működők is, de az már a 40-50 $-os kategória.

    [ Szerkesztve ]

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

  • fess

    őstag

    válasz Sanyesz. #165953 üzenetére

    Computert várj a Lidlben, vezetéknélküli, tartós. Én kb.5-6 éve használom

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák