Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz cyberkind #20 üzenetére

    Aláírom, konzolt az exkluzívak adják el. A játékosbázis kétharmadának, talán. Mint írtam, sokaknál nagyon nem mindegy, hogy maga a rendszer, amin fut az egész, az milyen minőségben van tálalva: nap mint nap érdekesebbnél érdekesebb "megoldásokba" futok bele PS4-en és életemben elérték először, hogy idegességemben elhajítsam a kontrollert (az ágyamra, hogy azért baja ne legyen) - és ezt nem egy játék okozta. Szánalmas, konkrétan a frissen megvásárolt játékom nem tudtam, csak kerülőúton letölteni, jó adag idegesség árán.

    Community is fontos, nekem például egyszer sem sikerült olyan jó party-kat tolni, mint One-on, ami hiányzik. Lehet, hogy több a PS4 felhasználó, csak épp nem látszik meg (tudom, biztos én mozgok rossz körökben).

    Exkluzívak tehát érdekesek, tinilány módjára sikoltottam Last of Us: Part II és God of War bejelentésekkor, de... ennyi. Van 25 AAA játékom digitálisan, abból három exkluzív, kettőt el se indítottam.

    És nem csak én vagyok ilyen. Multiplatform címeket jobban élvezem (GRW, R6S, GTAV, FH, BF1, TF2, TW3, OW), mint az exkluzívok többségét. Váltani már nem hinném, hogy fogok, mert már elért egy kritikus pontot a kollekcióm (One-on is van pár jóság, pontosabban ugyan azok a multiplatformok többségében).

    A gyengébbik platformhoz igazítanak dolgot is jó elfelejteni: 360 és PS3 idején elég erősen meglátszott a multiplatform címek közötti különbség, ma már az azonos architektúra miatt kvázi csak a felbontás a különbség, vagy ha az nem, pár dolgot visszább vesznek. PS4 Pro és One X között se lesz egetrengető a különbség, de ami előbbin non-4k lesz, az utóbbin natív. Bizonyos képátló után már ez se mindegy.

    @Zed: te vagy az 1%, akinek PC való, nem konzol - sad story, de nem rád fognak szabni egy platformot.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák