Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Speeedfire #1 üzenetére

    Most is lehet rendelni korlátlan adatopciókat.

    Korlátlan böngészés és email: 1890 Ft
    Korlátlan közösségi oldalak: 990 Ft
    Korlátlan TV GO + HBO GO: 990 Ft
    Korlátlan navigáció: 490 Ft
    Korlátlan Spotify: 3290 Ft

    Utóbbi esetében benne van az árban már a prémium hozzáférés is, ami önmagában is 1500 Ft körül van.

    Ha csak az első két opciót nézem, azzal az adatforgalmazásom 95%-át lefedném, minden másra meg bőven elég lenne 500 MB ami alapból van. Még nem próbáltam ki őket, mert az 500 MB + 1 GB kiegészítővel így is bőséggel elvagyok.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Speeedfire #6 üzenetére

    Igen, annak mindenki örülne, legyen korlátlan, legyen meg a 150 Mbps LTE és még olcsó is legyen.

    Azért a UPC sem véletlenül engedheti meg magának. Így 2016-ban ezek a sebességek elég viccesen hatnak. Alap népcsomagban 1 / 0,5 Mbps. Egy átlagos 15 MB-os fotó feltöltése 4 perc... meh. Csinálok 5 fotót meg egy perces videót és már adtam is 1 órányi feladatot a Google backupnak, meg buktam ~15% akku töltöttséget. Kösz nem...

    BTW mindenkinek más igényei vannak. Lehet menni a UPC-hez is, nem csak a Telekom létezik.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Speeedfire #9 üzenetére

    "Mobil neten soha nem szoktam semmit se feltölteni, csak este wifin, amikor töltőn van. Minek töltsem fel nappal?!"

    Pont ez volt a tesztidőszak lényege. Használta 2 hétig, majd leszűrte azt a tapasztalatot, hogy a kezdeti lelkesedés hamar alábbhagy és utána semmi érdemi előnyt nem ad a korlátlanság. Én például soha nem forgalmazom túl az 500 MB + 1 GB netemet, egyszer akciósan 3 hónapra feltoltam + 5 GB-ra, de attól még nem forgalmaztam többet, mint addig.

    Kollégám kipróbálta a UPC mobilt és még szerencse, hogy nincs hűségidő, négy hónap után szaladt vissza a Telenorhoz. Egyrészt a hálózaton belüli korlátlan beszélgetést nem tudta senkivel kihasználni, másrészt meg bosszantotta, hogy a mobilnet lassú mint a bűn.

    "Mennék is ha nem az ősszel kötöttem volna szerződést és nem kellene upc alapcsomag hozzá."

    Ősszel már rég élt a UPC ajánlata és nem kell hozzá meglévő UPC otthoni előfizetés, ebben az esetben 1000 Ft-al többe kerül minden tarifacsomag.

    (#10) sutszi: Feltöltőkártyásan nem fognak menni a korlátlan opciók. Csak mobilinternetet alapból is tartalmazó havidíjas díjcsomagok mellé rendelhetők.

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Speeedfire #14 üzenetére

    "Ha eleresztem magam, akkor 3 nap alatt lefogy az 500MB netem..."

    Igen, mint magam is mondtam, mindenkinek mások az igényei.

    "Ezt a lassúságot már fent megbeszéltünk. Mindenkinek más az igénye."

    Így van, lásd: Előbbi mondatom. Nekem lehet, hogy a hajam őszül bele ha egy 25 MB-os email csatolmány megnyitása 3,5 percet vesz igénybe, más meg elég türelmes hozzá. Nincs ezzel baj.

    "Miért állítasz valótlant? Ősszel csak abban az esetben vehetted volna meg a csomagot, ha listaárason veszed meg. Ami 14k volt a legolcsóbb csomagnál."

    Az ÁSZF szerint a legkisebb csomag listaára 6990 Ft / hó. Ráadásul ez is féligazság, mert ha UPC szolgáltatási területen élsz, de nincs meglévő vezetékes UPC előfizetésed, akkor csak 1000 Ft-al növelik a díjcsomagok árát, így a legkisebb csomag 1990 Ft helyett 2990 Ft lesz, a következő lépcső 3490 Ft helyett 4490 Ft és így tovább.

    "Nem értem most, hogy a t mellett vagy a upc ellen kampányolsz, de elég látványos."

    Senki mellett és ellen nem kampányolok, van Telekom és UPC előfizetésem is, egyikkel sem volt soha igazán problémám. A véleményemet írtam le és nem az élet egyetlen és megcáfolhatatlan igazságát akarom a torkodon letömködni.

    Mindenkinek mások az igényei. Én is leírtam, te is leírtad. Nem nagy dolog.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Speeedfire #17 üzenetére

    "Ez akkor nagyon új dolog lehet, amikor felhívtam őket az ősszel, akkor nem ezek az árak voltak."

    Emlékeim szerint már akkor is így ment, de ez persze nem szentírás. Én szeptemberben hosszabbítottam mobil előfizetést és gondolkoztam a UPC mobilon is, de nekem otthoni előfizetésből van Telekom és UPC is, így eleve a csomagban árult tarifákat néztem.

    Ugye a legolcsóbb korlátlan mobilnetes csomag a Freedom Basic, ami otthoni előfizetés nélkül 4490 Ft, de erre jön egy 10k körüli egyszeri belépési díj is (amit meglévő UPC ügyfélként már nem kell kifizetned), így kijöhet a 14500 Ft körüli induló díj. Lehet az ügyfélszolgálat tájékoztatott félreérthetően.

Új hozzászólás Aktív témák