Új hozzászólás Aktív témák

  • HThomas

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Polllen #27 üzenetére

    Igen, de mégis egy időben szinte alig volt csukogatható telefon... most is főleg a hajlítható kijelző miatt jönnek vissza, mert az most új, és el lehet adni (de nincs ezzel semmi baj, én nem szidom emiatt a gyártókat).

    Mondjuk nekem épp egy S10+ van most és az nekem teljesen jó mindenre, amire mobil kell. Ha meg bármi komolyabb igény van, akkor meg laptop. Mert ott van nagy kijelző és normális billentyűzet, amin tudok rendesen tíz ujjal gépelni. Ezt sajnos egyik kis tablet vagy csukogatható telefon sem tudja, onnantól kezdve meg csak feleslegesen húzza a zsebet.

    De persze anno én is imádtam a qwerty slidert, tudtam rajta táblázatokat szerkeszteni, remote desktop, stb, viszont akármennyire jó volt, az mégis egy szükségmegoldás.

    A csukogatásnál szerintem jobb akkor már a Dex-féle irány, a hw erős, és akkor van normális méretű kijelződ meg rendes perifériáid, csak ott meg az a baj, hogy nincs mindenhol kéznél, pl utazásnál... de pl hotelben van TV, kocsiban, repülőn kijelző az ülésbe építve, milyen jó lenne, ha arra tudnál könnyen csatlakozni, és akkor csak egy kis bt-s billentyűzet kell és minden megvan, nem kell féltégla telefon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák