Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti85

    senior tag

    Én 3500 Ft-ért vettem a MediaMarkt-ban Telenor kártyás SIM-kártyával együtt egy Alcatel 2003 butatelefont. Nem tökéletes (fakó színek talán CSTN kijelző), de telefonálni lehet vele (akár gyorshívás is beállítható a számgombokra), vezetékes headset is ráköthető ha nagyothall a nagyi. A gyorselérés gombokat (navigációs nyilak) kikapcsoltam, ne bóklásszon olyan menükben amit nem használ. Névjegyzéknek van dedikált gomb. Ha mégis eltéved, a piros gombra főképernyőn van. Nálunk bevált. Fel lett töltve 3000 Ft-al, így egy évig él a telefonszám. Ha minket hív, kinyomjuk és visszahívjuk.
    Volt Blaupunkt is 2500 Ft-ért (amit elég sokan dicsértek hogy nem is olyan rossz), de ennek kicsit nagyobb volt a kijelzője, meg a gombok.

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

  • peti85

    senior tag

    válasz Fancy-boy #19 üzenetére

    Messze nem tökéletes, de azért az árért egy használt butatelefont nem kaptam volna, vagy ha előveszek egy régi Nokiát a fiók mélyéről, akkor abba kell egy új akku ami már több mint amibe ez került. Erre meg garancia van. Én is úgy érzem hogy jól döntöttem.
    Akinek ez is drága, az vegye a Blaupunktot 2500-ért :DD

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák