Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    Részemről: hipp-hipp-hurrá.

    Desktop gépen mind Win8, mind Win10 esetén herótom van a csempézéstől.

    Volt Win8 Phone-os telefonom (Nokia 925, a mai napig "visszasírom"), ott remek volt az élő csempe, mivel volt értelme: a csempesor volt a fő interface.

    A workstation-ömet most húztam újra (Win10), és igen: minden ami fontos, az a tálcára van tűzve; a "start menüből" pedig minden csempét kivágtam.

    Képernyő-tapizós mobileszközökön teljesen korrekt a csempe, de klasszikus desktop Windows környezetben (ami hál' istennek nem pusztult ki, bármennyire is hajtottak rá az elmúlt 10 évben) abszolút felesleges: kezeléshez van egér/tapipad és billentyűzet, az alkalmazások jelzéseit pedig a tálca és környékén lévő csillió státuszikon úgyis leköveti.

    PS: Nekem még mindig a Win7 az etalon user interface tekintetében; azt kellett volna ráncfelvarni, ha már hozzá akartak nyúlni... Amit a Win8 és Win10 rendszereken start menünek csúfolnak, az egy vödör f0s, bár Win10-en már legalább kevésbé híg állagú. A gépház koncepciója pedig egy rettenet, így nekem a vezérlőpult is ki van biggyesztve a tálcára.

    @arn

    +1

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák