Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Bici #4 üzenetére

    Amit mondasz az a Windos 7-es féle widget-lehetőségek feltámasztásának tűnik. Azzal anno az volt a bajuk, hogy abban a formában sebezhetőségi problémákkal bírt. Mondjuk én is visszasírnám ezt a lehetőséget, még jó, hogy a Windowst már csak játékra használom...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • zolee001

    őstag

    válasz Bici #4 üzenetére

    Nekem is tetszik a live tile,pl a news ,a mail,calendar,rss valamint külsök amik megfelelöen müködnek,csak ránéz az ember és rögtön látja ha van valami értesités.
    A store only futtatás garantált bukta (ismét) na meg ha csak eszközzel lehet majd megvásárolni akkor ki az aki még hisz az MS-nek?
    Surface 1 (Windows RT is micsoda sikertermék lett mint ahogy a WIndows 10S)
    WP 7,aki megvette (nem olcson) dobd ki mert jön a WP8,8-rol 8.1-re dobd ki mert nem kompatibilis (also szegmens) ,8-1-röl 10 re szintén dobd ki és vegyél kompatibiliset,10-röl meg vegyél androidot/ios-t mert kukáztuk az egészet.
    Érdekes hozzállás mivel arm-ra továbbra is fejlesztenek és a világ legnagyobb szoftver cégének nincs kapacitása a WP vonal további supportálásához ne adj isten fejlesztéséhez? Nincs
    Ellenben feltalálák a dark és a light témát (felkészül a pink theme csapat HOT usereknek) a nagy sikerü print 3d-t,paint 3d-t a people bart ami már el is tünt a sets amibe bele is tört a bicskájuk.
    Az egész azt a benyomást kelti,mintha nem tudná a jobb kéz ,hogy mit csinál a bal,igen erös tisztogatást kellene végrehajtani a részlegvezetök körében és a megfelelö embert kinevezni.
    A cikkben szereplö terméket viszont kiváncsian várom,pudig prübája az kóstolás és kiderül.

  • sb

    veterán

    válasz Bici #4 üzenetére

    Egyetértek és ezt írom én is évek óta.
    Úgy, hogy közben szintén classic shell-t használok Win7 óta, így gyakorlatilag tök ugyanúgy néz ki a start menüm W7-8-10 alatt.

    Szerintem a kettő nincs ellentmondásban ha widget szinten lenne kezelve és nem a start menü kiváltására.
    Tök logikus, nem is értem mit szarakodnak rajta. Ill. értem: egyszerűen csak ergonómiában kéne gondolkodni ami kb. 10 éve fel sem merült náluk. A droidon/mobilon megszokott widgetes, állandóan frissülő, élő felületek nagyon ergonomikusak, nem kell kattingatni, látszik minden. Win-en ez 27 kattintás mire látod jött-e leveled vagy bármi más, amit integrálni lehetne egy élő felületbe. Ezen nyilván az is ront, ha a start menü mögé cseszik be.
    A start menü meg megintcsak jó a strukturált programkezeléshez. Egyszerűen más feladatok, mindkettő optimális valamire.

    Ehhez képest jön a flat meg minimal design évek óta. Mintha direkt azon erőlködnének, hogy hogy nem találsz meg egy programot (mert nem látszik), kevered össze 20 másikkal színek, formák nélkül.
    Mondjuk ez mobilra is igaz sajnos... de legalább ott ezeket leszámítva a maradék ergonomikus fejlesztés.

Új hozzászólás Aktív témák