Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz -szabi- #25 üzenetére

    Az a baj az ilyen videók alapján minden drónost egy kalap alá vesznek.
    Amikor az első drónomat megvettem anno (P3 Standard) egyből ment a szöveg a cégnél hogy vajon melyik szomszédomat akarom én kukkolni vele és hasonlók.
    Nem is értem miért ez jut eszébe egy FELNŐTT embernek először? :F

    Pedig soha a fejembe nem fordult volna meg mások kukkolása vagy zaklatása drónnal.

    Viszont én is támogatom azt, hogy aki pofátlanul használja a drónját azét küldjék le az égről. :K

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • válasz -szabi- #25 üzenetére

    Jól van, látom sikeresen rátaláltál a szélsőséges példákra :(((

    Ilyen helyeken én eleve olyan magasan repülök a drónnal, hogy nem is látnád meg hallanád hogy egyáltalán valami átrepül feletted.

    De a légtér egyébként is nyilvános hely, azért te nem fizettél. Ellenben például azzal, aki légtér engedélyt kért.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz -szabi- #28 üzenetére

    Hát ebben a modern világban egyre több mindennel kell együtt élned. :K

    Drónok amik kukkolnak, telefonok amik lehallgatnak, utcai kamerák amelyek követni is tudnak, vírusok amelyek felborítják a gazdaságot stb stb sok minden amiről még nem tudunk és még ami lesz.

    Amúgy annak a valószínűsége, hogy pont a te szőrös hátadat fogja valaki drónnal kukkolni nagyon kicsi, sőt talán soha nem lesz rá példa és ezért sztem felesleges ezzel foglalkoznod.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • Csabex

    őstag

    válasz -szabi- #25 üzenetére

    Na aztán te is rátapintottál a lényegre... Elárulom neked, hogy némelyik videó nagyon nézettség gyűjtő gyanús, mert az, hogy olyan közelről ne találja el az a liba a drónt, az kizárt. A tetőn lévő is simán ledobhatta volna a seprűvel, de nem tette. Na de az a dagadt jézus az elején, az mindent visz :D Mi a vihar köze volt neki ahhoz, hogy a srácok a levegőbe emelték a drónt? Azt hallom, hogy magyaráz vmit. arról, hogy a háza fölött repültek, vagy ne repüljenek vagy mi, de ilyet akkor sem tehetsz... Max levideózod, vagy kihívod a rendőröket vagy valami, de ilyen önbíráskodásra senki sem jogosult, mert bizonyítani kellene első sorban azt, hogy a srácok sértették a magánterületet. Egyébként meg ennyi erővel járhatsz egy bottal is magadnál, hogy lecsapd a térfigyelő kamerákat, vagy a telefonod is széttaposhatod amikor mondjuk beszélgetsz egy adott dologról és utána jönnek szembe a reklámok arról amiről beszéltél? Sokkal inkább az online kukkolásra kellene hangsúlyt fektetni, mert ott aztán nem csak a kukkolás megy, hanem sokkal szélsőségesebb dolgok zajlanak. Adataid szerinted csak a te saját tulajdonodban vannak? Email, facebook, insta vagy ilyen nyavalyák alapján olyan profilt tudnak rólad készíteni, hogy jómagad is meglepődnél...
    Ja és ahogy Hopkins is írta, egy zoom-os mavickel csodákra vagy képes :D
    Ami meg a lövöldözést illeti nehogy azt hidd, hogy az olyan egyszerű itthon, mert a végén még te lennél az áldozat :D Szerinted aki szánt szándékkal kukkol az nem gyárt egy komoly alibit pont emiatt? Te aztán mind bizonygathatod, hogy kukkolt ha neki bizonyítéka van arra, hogy éppen mi miatt állt meg "véletlenül" a telked felett.
    Tavaly nyáron engem is betalált egy mama vidéken akinek a telke fölött lebegtem, hogy a szomszédságában lévő templomról és a tornyáról lőjek egy snittet, tehát közöm nem volt az udvarához, házához, de mégis úgy letámadott, hogy az nem emberi... Aztán amikor rájött, hogy nem a tyúkszaros csirkeól érdekel a telkéről, akkor vissza vett a hangnemből és stílusból is...

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák