Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pronyo

    tag

    válasz Graphics #3 üzenetére

    Én vettem, iPad 2-t mert árban, minőségben, illetve a kapcsolódó dolgokat együtt nézve a hibái ellenére is magasan a piac felett áll, de ilyen "egybegépet" nem vennék, mert ez már nem hordozható, és olyan kompromisszumot kell kötni, a kevesebb kábelért, és kisebb helyigényért ami számomra értelmetlen.
    Ebből az árból (alapár 1400$, az itt 1400 EUR, ami testvérek között is több mint 400.000,- Ft, gondolom az extrázott változat bőven be fog csúszni a 6-700.000,- Ft-os kategóriába) olyan konfigot raksz össze, ami pl.: az összes mai játékot high beállítás mellett is vígan elviszi (illetve ha dolgozol a géppel, akkor egyre inkább előtérbe kerül a GPU számítási teljesítménye, amiben az asztali megoldások fényévekre vannak a mobil változatoktól)... Szvsz szép, meg jó pl.: GT640M a laptop felbontásához, de ekkora felbontás mellett pont semmi pluszt nem ad az integrálthoz képest...

    Ui.: A maradék pénzből meg még el megyek nyaralni és otthon meg elviselem a plusz kábeleket, meg a házat ;]

    Nekem ennyi elég - i5 2400, 8GB, EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition, iPad Air, iPhone 4S, Olympus OM-D EM-5

Új hozzászólás Aktív témák