Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz Depression #12 üzenetére

    az off topic logouton van erről egy cikk - sok a user, és az új szerver üzembe állítása időbe kerül

    (#1) WonderCSabo
    azért tőlünk nyugatabbra sem nagyon divat az ilyen hatalmas sávszélesség...és teljesen megérthető, hiszen az ottani városszerkezet (hatalams kiterjedésű város - calgary-nak kanadában azon része, amelyik egy kertvárosi övezet, és 25km-re van a központtól, nem kifejezetten városszéle ) nem olyan, hogy gazdaságos lenne hatalmas sávszélességbe fektetni

    [ Szerkesztve ]

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

  • tkazmer

    addikt

    válasz WonderCSabo #17 üzenetére

    hát te nem tudom, akkor mit tekintesz nyugatnak :U
    angliában pocsék a net, ezt az ottaniak is tudják (helyi ismerőseim), és én is tapasztaltam, mikor utoljára arra jártam. lassú és instabil.
    kanadában calgary-ban kb ott tartanak, mint mi, hidd el, én voltam a leginkább meglepve, amikor kiderült néhány éve, mikor itt a 2mbites csomagok voltak a csúcs csomagok, hogy jé, nekik is csak annyi van. ráadásul ott mobilnet se nagyon van, a mobil technológiák tekintetében kb a béka feneke alatt vannak. az egyik legnagyobb kanadai mobilcég pl ezt ajánlja, mint készülékkészlet.
    ha van valami, amiben elég jól állunk, én azt gondolom, az az internetes technológiák bevezetése.

    (#15) Depression
    na igen, ez mondjuk jó gondolat:)

    [ Szerkesztve ]

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák