Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz Szabi® #22 üzenetére

    Hajjajaj.... Ebbe inkább ne menjünk bele, mert a végén még megsajnálom őket... :D
    Az egyik legdinamikusabban fejlődő ága a szórakoztatóiparnak a játekpiac vagy 20-éve...
    Nézz már utána, nyilvánosak a gazdasági adatok, nagyobb lapokban teljes kimutatásokban elemzik évente...
    Ráadásul más ilyen ágazatokhoz képest minimális szabályozásokkal. Ugyanmán'...
    Az meg hogy a legdinamikusabb gazdasági piacon is folyamatosan vannak cégek amik tönkremennek, egy teljesen normális folyamat, ezen cégek nem jól csináltak valamit. Ilyen piacon, ez inkább szégyennek számít minthogy sajnálni kellene őket.
    Az hogy mivel eteti a "teljesen független" gamersajtó a gazdasági folyamatokat nem értő laikus közönséget, meg a gyerekeket az egy dolog, a valóság meg más... :)
    Az meg hogy hogyan "támogatom" én a fejlesztőket az ismét egy szinte csak a játékiparban működő agymenés, amin a piac akármely más szegmensében vadul röhögnének.
    Én nem támogatok, hanem kész termékért fizetek értékének megfelelően, ha a "termékszolgáltatást" és a garanciákat megfelelőnek tartom. Vagy teljes áron, vagy nem, ha úgy ítélem meg.

    Szegény játékipar... :DD
    De inkább hagyjuk ezt, mert ilyenkor szoktam én egy "geci" lenni néhány üzenetváltás után... :C

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák