Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz bambano #74 üzenetére

    Kedves bambano! Ez a cikk egyáltalán nem egy profi, zenetörténelmi cikk, hanem egy személyes vélemény és kedvenc zenék bemutatása. De ez a cikk elején le is lett írva. Természetesen az ember a kedvenceivel mindig egy kicsit elfogult, nyilván én is az voltam. Van igazság abban amit mondasz, olyan értelemben, hogy tényleg a 90-es éveknél jóval régebbre nyúlik vissza az elektronikus zene történelme. Én viszont ilyet soha nem is állítottam, hogy ez nem így lett volna. Csak annyit merészeltem mondani, hogy igazán népszerű az a 90-es években lett! És ezt most is így gondolom! A problémám leginkább a stílusoddal van. Lehet nem a te szájízednek megfelelő amit én szeretek, de én ezzel sokat dolgoztam, hogy összeszedjem itt a kedvenceim és feltöltsek egy csomó zenét. Nyilván nem tetszhet mindenkinek, nem is érdekelne a negatív kritikád csak ez a pökhendi, mindenkinél mindent jobban tudok stílusod nem jön be nekem. Már az első megnyilvánulásodtól kinyílt a bicska zsebemben, pedig biztos van amiben igazad van.
    És tényleg jobban teszed ha nem lábatlankodsz itt tovább ha neked ez ennyire nem tetszik!

    RBJ: Erotikus nyögés? Erre gondolsz? Ez amúgy a listában van!

    Köszönöm az elismerést mindenkinek, akinek tetszett! Ez volt a cél, hogy felidézzem a régi szép emlékeket! :)

Új hozzászólás Aktív témák