Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caprine

    senior tag

    Telokat nézek, na ott is van azért sok sötét. Leírja, hogy töröt a kijelző és feltesz 1 képet a hátoldaláról. Normális? Meg a sok szépséghibás készülék közben meg keresztbe törve a kijelző.

    A multkor egy srácnál AIO coolert néztem, 2 képet rakott fel, a zárt gyári dobozt (ki a francnak kell ilyen kép :W ), meg a nyitott dobozt de minden be volt zacskozva, magyarul a termékről semmit se láttál. Írtam is a srácnak, hogy te ha autot árulnál akkor azt úgy raknád fel, hogy 1 kép a garázsról, 1 meg a lefoliázot autoról????

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

  • caprine

    senior tag

    Tegnap (vasárnap) 17 óra körül rámirt egy srác, hogy az egyik cuccomat átvenné a mai napon, még utcát is írt hol szeretné. Nem olvastam csak este, ezért nem jött össze, de:
    - ez most tényleg ennyire HP hogy azt hiszi egész nap a gép elött ülök?
    - nem ad kontaktot, és nem is kéri el a telefonszámomat, így hogy?
    - ez most valami új divat lett hogy a vevő megmondja hol venné át a terméket? Én valahogy ahhoz vagyok szocializálodva, hogy vagy elmegyek érte, vagy egyeztetek egy hely időt pontot. De az hogy megadja, hogy a pontosan "Kossuth szobornál" és kész. Miért pont ott, máshol miért nem jó? Nem értem. :F

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

  • caprine

    senior tag

    1 hónapja is volt egy ilyen "csak itt veszem át" típusú pali.

    Telefon, egyeztetem vele a helyszint, azt mondja ok, 18 óra, sötét, esik, várom 15 perc, semmi. Aztán nézem írt egy SMS-t hogy esik és inkább vigyem el neki, x km mert ő nem hajlandó esőben sétálni, gratula. Az hogy én megázok az smafu. Volt nálam vagy 20 kg cucc, vittem haza dolgokat, nem volt kedvem kerülni esőben, hazamentem. Aztán rámirt hogy mennyire rendes vagyok hogy elvittem neki, én meg megköszöntem hogy eljött a megbeszélt helyre, és utána persze én lettem a paraszt.

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés