Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz bunfi #44 üzenetére

    Az avatarból ítélve felőled akár fel is gyulladhat a fél világ és a CDPR áldozhatna kismacskákat hogy kevesebb legyen a bug, ez a játék akkor is jól van.

    A CDPR sosem adott ki technikailag minőségi cuccokat a kezéből. Mindhárom witcherben voltak olyan dolgok ami erősen WTF (witcher 2 konzolon ). A w3 egy bughalmaz volt szintén amikor kiadták.

    Tudom, hogy senkit nem érdekel, de egy valamit nem szeretek. A hypevonaton ülő emberek képzelt felsőbbrendűségét.

    Mondjuk ki, ez egy szimpla open world RPG, az átlagnál kicsit kreatívabbnak tűnő köntösben. Egy olyan világban játszódik, ami közismert a nerd kultúrában, mégsem mert még hozzányúlni senki.
    Egy olyan cég tette, aki egyszer eltalált egy OW RPG-t (Witcher 3), de ezen felül nincs kimagasló cuccuk. (az első két rész erős közepes, ott is a licensz adta el a cuccot, nem a játék).

    Egy valamire jó ez a játék jelen pillanatban. Látni, ki a tru fan aki mindent benyel illetve látni, hogy nem szabad csak marketing-re költeni.

    Valaki fentebb írta:
    "(bár kb. 3 tucat alkalommal volt összesen olyan, amikor kénytelen voltam visszatölteni a játékot egy korábbi állásra ilyesmi miatt, általában a párbeszéd választási lehetőségek között nem lehetett választani...)"

    Ez egy garázscégnél elmegy. Egy tőzsdén szereplő AAA stúdiónál nem.

    Ami szerintem a legmulatságosabb az egészben, hogy ez a projekt egy 7 éves pénztemető volt. Mindamellett igen erős a párhuzam az iphone 4 antenna problémájával. Ott is csak az nem látta a problémát akinél túl erős volt a kognitív disszonancia.

    TLDR; Semmi érdekeset nem írtam.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • lolller

    tag

    válasz bunfi #44 üzenetére

    Azért nem olyan gáz már pregenen sem. Terveztem is írni logout-ra egy SSD-s csere cikket a cp-hez. Mennyit gyorsul, mennyivel szebb, milyen hibákat old meg. Tudom, hogy mi egy oldalon állunk, nem azért írom. Azóta minden pregenesnek ezt javaslom aki szeretne játszani vele. Ég és föld. :)

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Új hozzászólás Aktív témák