Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    azert kicsit tulzas a cikk, velemeny, akarmi. azt fel lehet roni, hogy a tajekoztatas nem oke, de amugy a tobbi scifi. ha megszerzik telorol az utalos sms-t akkor a belepot is szal mindegy mar. ha meg nem akkor tok mindegy. en arra szavaznek hogy ne kelljen mar belepesnel kvazi feleslegesen sms-sel is harcolni.

  • lapa

    veterán

    válasz DeFranco #31 üzenetére

    ez ilyen placebó akkor is szerintem. ettől függetlenül akit érdekel annyira, annak opt-in "ingyenesen".

    azaz most megvárják mennyien opt-inolnak aztán kitalálják mennyibe kerüljön. ne legyünk már ennyire bankellenesek. fiatalok még a bankok, kell a pénz.

    de ha a virágillatú oldalról közelítem meg akkor huss de csökkennek majd mindenki banki költségei, mert eddig csak zavarta a lakosság saccra 80%-át a dolog. szóval innen nézve most még ingyenesebb lesz a -80% sms rezsi.

    elsősorban az írásra reagáltam, ami azért nincs arányban különösebben azzal, ami történt, no.

  • lapa

    veterán

    válasz tfec80 #65 üzenetére

    ez főként azért hír, mert az itt megszólalók már a bank kiválasztásakor a fő szempontok között mérlegelték, hogy az adott netbank milyen biztonságos, hány faktoros és hányszor kéri be. és most a rengeteg melót amit ebbe belefeccöltek elbukták.

    gyertek át kh-ba. havi pár plusz ezresért kapsz hardverkulcsot. gondolom annyira nem olyan fontos a biztonság, hogy megérje pénzt kiadni érte. asszem 20 forintot fizetek per sms.

    és bocs, nem sértegetés. de továbbra is, várom azokat, akinek visszakapcsolás előtt feltörték a folyószámláját a faktorhiány miatt.

    éveken keresztül tele voltak a bankok full egyfaktorossal, most meg az egyik (primitív módon) leveszi az egyik - számomra redundáns minőségű - fícsört a defaultból és megy a harakiri hogy mindmeghalunk. pláne opensslt idekeverni meredek.

    /troll off, nem ér annyit az egész. enjoy your family és kényelmes netbank fiókban ácsorgás helyett.

    senki nem fogja akarni megtörni a szupertitkos netbankotokat, mert teherhajónyi ember egy rossz magyarsággal írt emailre is olyan simán bepötyögi magától, hogy öröm nézni. szóval nem a tudatos vásárló a célcsoport, a többiek meg minek piszkálnak olyan dolgokat amihez nem értenek.

Új hozzászólás Aktív témák