Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Clever0 #8 üzenetére

    A csinos kritérium is megkülönböztető, főleg, hogy masszírozni vagy értelmesen csevegni átlagos külsejű nők, de még férfiak is tudnak.

    Persze tudnak, csak hogy a férfiak értelem szerűen marcona hapsik helyett csinos nőkkel szeretik maszíroztatni magukat, és csinos nőkkel szeretnek beszélgetni. Nem tudom el kell -e magyarázni hogy miért.. de én sem akarnám hogy egy ronda tehén kedveskedjen nekem, mert attól nem nő a hatékonyságom, csak mérges leszek.

    Egyébként a modern kori feministákból, meg a gender baromságból már annyira elegem van... remélem nagyon hamar felszámolja majd a normális népesség, mert ha nem, akkor orwell regényéhez hasonló világ lesz az eredmény, ahol azt is meg akarják szabni, mit mondj, vagy mit gondolj... agyrém amit művelnek.

    Nem nagyon akarom elvinni ebbe az irányba ezt a topic -ot, de már a kvóta rendszer is hatalmas baromság, hiszen az is önmagában valósítja meg a diszkriminációt, ami ellen elvileg harcolna.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák