Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz PR0JECTNR56 #27 üzenetére

    Abszolút nem indokolatlan.
    Engem 5 napra bannoltak innen, mert lenáciztam valakit (indokoltan).

    Ehhez képest itt feljebb valaki az antiszemitákat "józanul gondolkodók"-nak aposztrofálta. És ezt Kalandor is látta.
    Namost nemhogy az illető nem lett bannolva, hanem még a hsz-e se lett törölve.
    Ez azért minimum elgondolkodtató.

  • nyisziati

    veterán

    válasz PR0JECTNR56 #29 üzenetére

    A topikszabályok betartatása alapvetően jó dolog, én csak azt nem értem, hogy ez miért csak egy irányban működik?
    Olyan embereket, akik ilyeneket mondhatnak, hogy az utolsó felelős kormánynak a '44-es Szálasi-kormányt tartják, vagy mint feljebb, hogy az antiszemiták "józan gondolkodásúak", miért nem bannolnak élből???

    Hiszen ettől szélsőségesebb gondolkodásmód nem létezik. De ezek mehetnek.

    Viszont ha én kimondom rájuk, hogy "náci", akkor az csúnya becsületsértés! Fúj, bannolni, törölni!

    Ráadásul ez, hogy "náci", mégcsak nem is vélemény, hanem lényegében ők ismerték el ténynek azzal, amit mondtak.
    Ennek a fényében különösen furcsa ez a kettős mérce.

    Aztán meg csodálkoznak, hogy a Facebook nem komálja ezt a politikailag inkorrekt hozzáállást.

  • nyisziati

    veterán

    válasz Lenry #31 üzenetére

    Nem kell ahhoz olvasni, elég régóta robotok végzik ezt a munkát, keresőszavak alapján.
    Plusz a bejelentéseket figyelik (ha jól tudom). Amit sokan jeleznek, arra lecsap a banhammer.

    Az a náculás meg jóval több egyébként, maximum nem ennyire direkt. Javarészt inkább szélsőjobboldali megnyilvánulásnak nevezném.

    Olvasd el újra a #9-es hsz-t.

    Engem még mindig mellebevág, hogy a fickó nyíltan kérkedik azzal, hogy itt "ellenőrizetlenül" tudnak antiszemita propagandát kifejteni. Ráadásul mindezt a házigazda jelenlétében. Bármilyen megjegyzés, törlés, ban nélkül.
    Amibe az Amerika-utálattól kezdve a "fosbuk"-ellenességen át még igen sokminden beletartozik.
    Csak olvasd el a hírekhez írt hsz-eket, jelentős részük ilyen gondolkodásmód vezérfonalára van felfűzve.

  • nyisziati

    veterán

    válasz Lenry #33 üzenetére

    "... hogy egy idióta, akit leginkább jó nagy ívben le kell ignorálni."
    Érdekes, hogy az ilyenek minősítését viszont bannolják.
    Ahogy az is érdekes, hogy tényként szögezi le, hogy az antiszemiták itt ellenőrizetlenül tudnak ténykedni. Amit a tapasztalataim alá is támasztanak.
    Ezt már nem lehet egy sima ignorálással elintézni.

    "ahogy Magyarország összes, mérhető látogatottságú oldalának kommentfolyama is. olvastál már te Index hír alatt kommenteket?"
    Sőt, Origósokat is. Rendszeresen. Valóban sok ott a széljobbos. De az Index mindemellett egy ország legnagyobb mértékadó, liberális hírportálja, amit a Facebook minden bizonnyal nem fog bannolni a kommentszekció egyes tagjai miatt. Ott se csak robotok vannak.
    Ezzel szemben egy ilyen kis rétegportált, ha csak a site-on belüli kommenteken plusz pár bejelentett eseten keresztül vizsgálnak, akkor simán kijöhet mínuszosra az egyenleg. Ami nem könnyen változik.

    "fenntartom, hogy itt messze nincs annyi - bármilyen színezetű - politikai tartalom és komment, ami miatt az történt volna, ami. lásd #15"
    Lehet. De ezt már a FB-nak kell látnia.

Új hozzászólás Aktív témák