Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiceBlade

    aktív tag

    válasz nyunyu #55 üzenetére

    kicsi űrméret megmaradt (szerintem) a megszokott ATX/mATX házakhoz képest, viszont bele lehet rakni egy komolyabb gépet(erőművet azért nem építenék bele)

    szerintem a Prodigy veszette el az ITX értelmét (bit-techen eATX alaplapot építenek bele :DDD )

    az én konfigomnak (adatlapomon) pl teljesen megfelel a mérete, bár át fogom kicsit szabni hogy szebben el lehessen rendezni a kábeleket, és talán egy TX3-nak is csinálok benne helyet

    (#54) Probert75: az én szótáramban is hasonló a HTPC(kis méretű és közepes erősségű konfig távirányítóval), bár még sohasem használtam egyet sem

    [ Szerkesztve ]

  • Kansas

    addikt

    válasz nyunyu #55 üzenetére

    Nem csak te érzed, de akkor azt is érezhetnéd, hogy az eredeti szerepkört egyszerűen kinőtte az ITX, mióta a korábban bővítőslotokba dugdozott hangkártya, RAID-kártya és videokártya szépen ráköltözött az alaplapra, mára nem is félmunkát végezve(VGA-fronton lásd Trinity, Temash, Kabini).
    Lassan az egyedüli bővítőkártya, amit a (nem pro) user használ, az a középkategóriás és erősebb VGA.

    Ennek a megváltozott szerepkörnek szerintem szépen megfelel az Elite 120: van elég hely VGA-nak, HDD/SSD-nek, és ahhoz képest még mindig baromi kompakt(nem tudom, mire fel nevezed "bazinagy"-nak).

    Nem tudom, egy igazi DTX alaplap befér-e ebbe a házba, vagy jók-e neki az alaplap-rögzítő csavar helyek, de a gyártó szerint ez egy mITX ház, szóval nyugodtan hidd el.

    @Probert75 (#52): Ocsmány ám a... sok hülye csicsás "gamer" ház, na azok ocsmányak. Ez egy CM módra klasszikus PC-ház design, ne a HTPC/Hi-Fi vonalba akard beilleszteni, és máris a helyére kerül.

    A gyártó oldaláról: "The Cooler Master Elite 120 Advanced is and ultra compact case with support for Full Size High-End Desktop components." rudi biztos csak "elgépelte", vagy egyszerűen csak lazábban értelmezte a kategória fogalmát.

    Az tényleg jó lett volna ha mATX lapok is belemennek, de sajnos ez van...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák