Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tesztelo.hu

    senior tag

    válasz zsiga667 #15 üzenetére

    ''Jobban hogyan érheti meg a T-Com? A Tele2-vel akkor is tudsz olcsóbban beszélni, amikor a T-Com még nem ingyenes (16 óra előtt). ''
    Talán hadd tudjam jobban hogy nekem mi éri meg, OK?


    Ok, csak nem egészen értem a gondolkodásod. Előfizethetsz a Favoritra és amellett nyugodtan használhatod a Tele2-t is, a kettő nem zárja ki egymást, és a Tele2-vel olcsóbban telefonálhatsz akkor is, amikor a Favorittal nem (pl. nem T-comos számot hívsz, mégiscsak van otthon valaki 4 előtt, külföldre telefonálsz stb.), ugyanakkor a Tele2 használata miatt nem kell többet fizetned. Tehát rosszabbul semmiképpen nem járhatsz a Tele2-vel (kivéve persze ha akkor használod, amikor a Favoritot kellene), de a Favorittal igen csak sok esetben járhatsz rosszul (pl. ha 2 hónap múlva bevezetnek egy ''Favorit Giga Plusz''-t, amivel mondjuk egész nap ingyen hívhatnád a helyi v. vidéki számokat, de éppen nem válthatsz át, mert aláírtad a 14 hónapos hűségnyilatkozatot a Favorithoz. Ez is egy nagy kiszúrás: egy dolog, hogy a céghez hűségesnek kell lenni, ezt a mobilisok is kikötik a kedvezményes telefonok vásárlásakor, de azért az már durva, hogy még a díjcsomagot sem válthatom át büntetés nélkül a cégen belül.)

    ''Ráadásul a T-Com csomagja csak akkor éri meg a sokat telefonálónak, ha akit hív, T-Com körzetben van.''
    Nézz utána hogy hány ember van T-Com körzetben, és hányan a többi szolgáltatónál...


    Ez engem kevésbé érdekel, ha pont akiket én akarok hívni, azok nem T-Com körzetben vannak. (Másrészt, mint említettem, nem is olyan könnyű kideríteni, hogy ki van T-Com körzetben, és ki nem.)

Új hozzászólás Aktív témák