Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dov

    csendes tag

    Helló mindenkinek!

    Én is K600 tulaj vagyok. Ráadásul boldog és elégedett.

    Az előző kérdéshez annyit tudok mondani, hogy a gyári szoftverek az adatkábelhez vannak kitalálva. Ajánlom az FMA-t (Floats Mobil Agent), az talán inkább erre való. De majd a hozzáértők megmondják. Én ehhez annyira nem értek. :)

    A design kérdése... Akinek megfelel egy Nokia az mit akar egy mai SE készüléktől? Nem értem... Teljesen más világ. Nem a ''figyu' mekkor a király telefonom van, igaz hogy nem tudok SMS-t írni vele'', hanem a minimál-, sallangmentes designról és használhatóságról szól. Tudom, hogy a topic nem erről szól, feltétlenül. De álljon meg a menet. Kevesebb meggondolatlan és selejt készüléket terveztek-gyártottak mint a Nokia. Elnézést ha esetleg helytelenül, más nevében beszélnék.

    A memória bővítés nem szükséges. Nekem tele van mindennel és 18 MB szabad. Mellé még van egy PDA jól megpakolva memóriával. Ha letöltök valamit, erre kerül. A kettő, egyben még mindig olcsóbb mint egy 9500-as kommunikátor előfizetéssel. Illetve, örülök is neki, mert MemoryStickkel nem tudok sokat kezdeni. Kérdés van?

    Rossz a kijelzője? Mihez képest, ha megkérdezhetem? Minap volt nálam egy Nokia N70. Hááááááááááááát...

    Gyenge a kamera? Félhomályban nem a legjobb, tény. De az előbb említett Nokia sem tud többet. 2X annyiért.

    És ez igaz a memóriára is. Az emberek nagy százaléka nem vesz hozzá kártyát, soha.

    De még én is azt mondom, -mondjak ellent magamnak- hogy nagyon rossz összehasonlítási alap a két telefon. Nem egy ár, nem egy katergória. Mégis szorongatja az SE...

    És ha már Nokia dícsérete... Mit szól a kedves kritikus a Nokia -videótelefonáláshoz szükséges- kamera nélküli, 3G-s modelljeihez. Például az N91... Szép pénzért...

    Azt hiszem, kiderült, nem szeretem a Nokiákat. :(((

    Ja, egy kérdés, hogy azért ne dicsérjem halálra. :DD
    Van valakinek tapasztalata az új, SE kiegészítőkkel kapcsolatban (stereo összeköttetés Hi-Fi-vel, vaku)?
    Miért nem csatlakoztathatóak ezek egy K600-hoz?
    Eddig minden jó volt, mindennel...

    Üdvözlettel
    Dov

Új hozzászólás Aktív témák