Új hozzászólás Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    válasz Dworkyll #45 üzenetére

    Lehet, hogy minden tranzakciónál kellene az aláírásom, de legalábbis még néhány éve a gyakorlat nem feltétlenül ez volt. A saját szememmel láttam egyes kisebb, magyarországi üzletekben (pl. benzinkútnál).

    Egyébként ritkán szoktam egyszerre nagyobb értékben vásárolni, a kisebb vásárlásokhoz magamnál tartott néhány ezer Ft szerintem nem jelent túl nagy kockázatot, ráadásul sosem árt, ha az ember adott esetben olyan helyen is tud fizetni, ahol nem fogadnak el kártyát. Ha ennél több pénz kell, akkor közvetlenül a vásárlás előtt egy közeli (lehetőleg a bankhoz tartozó) bankautomatából kiveszem a szükséges mennyiségű pénzt.
    Nem látom értelmét, hogy a mindennapos vásárlásaimat bankkártyával végezzem.

    Ami az aranyrudakat és a papírpénzt illeti: Olyan nem egyszer fordult már elő, hogy valamely papírpénz vécépapírrá nemesült, legalábbis ami az értékét illeti. Ilyesmit az arany valamivel ritkábban szokott produkálni.
    Nem azt mondom persze, hogy vissza az aranyrudakat, de nem biztos, hogy kiröhögném, ha valaki a saját szempontjai alapján ilyenekben (is) gondolkodna.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Új hozzászólás Aktív témák