Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horbal

    őstag

    Szasztok

    Végigolvastam a cikket (2x) a totyikot is (minden hsz-t) és tulképpen nemigazán értem, mi van most itt.

    Számomra egy mp3 lejátszóban a lényeg: (nem biztos, hogy ebben a sorrendben de kb)
    -kicsi, könnyű legyen (ezt a nano tudja) ezért cseréltem le a diszkment...
    -bírja szuflával (mindegy, hogy elem, aksi, beépített aksi) szvsz az elem azért egy rugalmasabb mego erről nem sok tapasztalatom van iPodokkal kapcsolatban...
    -jól szóljon, mind hangerőben, mind minőségben (mp3-ról beszélünk!!!)
    -tudjon teget, kellemesen lehessen kezelni(szvsz nano szimpi ebből a szempontból)
    -ne legyen olyan mintha most lőttem volna a vursliban (nano ebből ötös)
    -tárkapacitás, nemtom, nekem a 128-as bőven elég, 2 cd felmegy rá 160-ban, utcára mászkáláshoz, melóba bemenéshez bőven elég, de nem lenne kizáró ok se a 4 se a 20 se semmilyen méret a vásárlásnál...

    Hangminőségről: én csak sufflét hallgattam, attól nem voltam elájulva, jó közepes (szenhejzer fülessel picit jobb, szvsz a szeni fülesek semmiképpen nem nevezhetőek rossznak a maguk kategóriájában). High end fülest mp3-hoz ez ugye csak vicc volt...?

    Én IRivert használok már említett 128-as kapacitással kis plebejus készülék, kezelhetősége 5-ös, hangja remek (mp3-ról beszélünk), van rádió (?), a hangrögzítés meg tökéletes, érzékeny mic, kellemes tömörítés, tényleg fasza, fél éve megvan 10-15x használtam, jó fícsör. Szintén saját szoft kell hozzá, különben bakfitty...:(, nem olyan nagy hátrány...

    IPod: a nagy nekem nagy, picit otromba, a suffle nekem picit gagyi, a nano tetszik mind méretben mind kivitelben (még az árát is elfogadon), az viszont, hogy karcolódik elég gáz, hiszen ez egy hordozható készülék vagy mi a szösz...rádió nincs na bumm...hangrögzítés se hát az már számomra kellemetlenebb...

    Összefoglalva: a NANO: szép, okos, kellemes, egy két hátránnyal(már akinek, max nem veszek ilyet), ettől még nagyon innovatív, dizájnos...szvsz nekem nem lesz mert nincs rá szükségem és ennyi, az a jó, hogy van mibul válogatni:)

    Peace, bocs a szófosásért...:)

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

  • Horbal

    őstag

    válasz Den #190 üzenetére

    Nekem már az mms, 3g, hordozható DVD lejátszó és egyébb ilyen baromságok se jönnek be, persze komoly haladás csak nemtom mi felé...én valahog úgy vok vele, hogy a kép meg a videó arra van, hogy nézzem, de ha nem látom, mert a képernyő olyan pi@{

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

  • Horbal

    őstag

    válasz GP-Sz #192 üzenetére

    Hát egen az 1.1 tényleg ciki egy kicsit...RETROVATIV

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

  • Horbal

    őstag

    válasz Den #196 üzenetére

    Pont erről beszélek: a teló legyen teló, ne egy félig xar fényképezőgép, az mp3 zenéljen ne videózzon, a TV legyen TV méretű....stb stb

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Új hozzászólás Aktív témák