Új hozzászólás Aktív témák

  • la_cc

    addikt

    válasz D1Rect #98 üzenetére

    Ez nem így van szerintem. Ha nem jönnél be neki, azaz nem vagy legalább szimpatikus, nem is match-elnétek, tehát nem adná meg az esélyt neked, hogy írj.

    Saját tapasztalaim szerint, ha írsz valami értelmeset és még aktív a csaj az adott alkalamzásban, azért jó eséllyel válaszol is, szóval elkezdődhet valami párbeszéd, na itt kezdődik a neheze szerintem, mert úgye cerka túltengés van masszívan, tehát rövid időd van felkelteni az érdeklődését, ami ha nem jön össze, akkor a csaj megy csetelni a kövi cerkával / cerkákkal és onnantól offolva vagy is kb.

    Ez leginkább az átlagnal kicsit jobban kinéző csajokra érvényes szerintem, a saját preferenciáim szerint kb. 6/10-től felfelé mondjuk. A dagadtakkal más az "érdeklődési ráta", így a léc is magasabban van, hogy kivel foglalkozzanak persze. :DDD

    A cerka túltengésnek még egy jelensége, hogy a legtöbb csaj arra sem veszi fáradtságot, hogy kitöltse a profilját, mert elég felraknia pár normálisabb képet, azt csá, megvannak, jönnek az érdeklődők sorban. Az már tényleg ritka, mint a fehér holló, hogy pár összetett mondatot is odaírna, ami nem abból áll, hogy "nem tudja magát jellemezni, X karakterben'. Nem a fszt nem tudod, csak erre sem vagy képes anyukám... :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Új hozzászólás Aktív témák