Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Fücsök007 #21 üzenetére

    Jóval több gépben van, úgy kb. 130-ról tudok. Ezek többsége persze hazánkba nem jut el.

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • satz18

    őstag

    válasz Fücsök007 #28 üzenetére

    Ebben valószínűleg részben igazad van, ez tényleg a határ közelében van, viszont azért nem lehet egyértelműen igazad, mivel az, hogy a cpu kihajtja e a gput, az beállítás függő. Az általam említett tesztben, csak alacsony beállítás mellett ment erősen processzor limitbe, ha elég magara tetted a lécet, már gpu limit volt minden esetben. Halleluja. Ezzel az a gáz, hogy ezeket a beállításokon 15-20 fps körül volt a játék. Szóval nem lehet egyértelműen megmondani, hogy kihajtja-e, főleg úgy hogy még meg se jelent. Amúgy ha már így belementünk, a 660m-nél kb 15-20 % lesz erősebb a 8870m és azt a 3210 i5 sem mindig hajtja ki rendesen bizonyos esetekben kell az i7, de a 3210 is 50%-al gyorsabb az amd a10 nél, szóval lehet hogy te találtál olyan évleges számítási értékeket, ahol igaz, de én a tesztekből azt látom, hogy ha nem húzod fel értelmetlen értékekre a beállítást, 20 fps, hanem hagyod lentebb 50 fps, akkor sztem értelmetlen bőven nem fogja kihajtani. Azon kívül pedig egy a10 es gépet 160k alatt még nem láttam, lehet azóta már van, de pentium 970 plusz nvidia 635 kombót 130k ért már igen, ami ugyanazt tudja CPUban és 13 %al gyorsabb GPU,ban 180k ért pedig i7 3630qm, et kapsz, ami 3szor gyorsabb az a10 nél cpuban, és ha nem kifejezetten játékra veszed, akkor bőven elég az IGP, és 90k ért kapsz sima pentium 980 at ami bőven elég átlagfelhaználásra. Szóval az amd a10 túl drága.

    [ Szerkesztve ]

    Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Új hozzászólás Aktív témák