Új hozzászólás Aktív témák

  • ksanc

    őstag

    válasz ZeUS2140 #1247 üzenetére

    Hát, nagyjából leírtam már :D Nem fognak működni, mert mindegyik mod rom update.zip-es telepítő, ami nem bántja a partíciókisztásokat. Csakhogy a tied nem stimmel, mert más a kerneled, így a partíciókisztás is, ezért nem működnek. Cappa a saját kerneleddel és kiosztással készítette a recovery-t, az persze, hogy megy. De amit fel akarsz tenni vele, az már mást használna.
    Az mondjuk érdekes, hogy a logó bejön, hiszem akkor valamit csak talál.

    Abban tévedtem úgy tűnik, hogy pont hogy nem túl új, hanem túl régi az FW a telódon.
    Vagy Flash Tool-al, Firmware Upgrade módon feltehető fullos cucc kell, vagy ELŐSZÖR frissítened kell a rendszeredet a legfrissebb gyári firmware-re. Mert úgy tűnik, a modokat már erre az alapra készítették.
    Utána már menni fog az erre készített (nem Cappa által) CWM recovery és azzal a többi rom telepítése. Amiknek mennie is kell...

    Viszont a frissítéshez (update.app) meg az eredeti recovery kell, ami neked már nincs...
    Az update.app egyébként egy full firmware, boot, recovery, mbr, ebr, stb., minden benne van, tehát teljes upgrade.

    Ha ezzel a recovery-vel sem tudod felrakni a hivatalos frissítést (update.app) akkor passz, nincs több ötletem egyelőre :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák