Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Deck #6 üzenetére

    Azért a legnépszerűbb játékmód lett újabban :) e egyetértek, érdemesebb fix csapattal tolni.Egyébként minél előrébb jut az ember a ranked listán annál kevésbé fordul elő. Top 5 ben vagyok most, nagy ritkán vagyunk 4 emberrel vagy annyi ellen.
    Mire viszont idáig eljutottam, sokszor előfordult, sokszor haraptam az asztal szélét is miatta.

    laceszgamer:
    pedig nagyon pörgős lett, eltalálták a fegyvereket is most benne. Br mód meg adja magát.
    A z a "tényleg új" nem COD lenne. Van egy jellegzetes stílusa és játékmódja amit ha megváltoztatnak nem tudom mennyire marad COD. Persze lehetséges, hogy jól sikerülne, én örülnék neki, ha kísérleteznének, csak maradjon meg az, amiért szeretjük sokan.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • ribizly

    veterán

    válasz Deck #12 üzenetére

    Hajaj. A kampány vége a legnagyobb cliffhanger-t tolta az arcunkba. Amúgy meg egy szokásos CoD single. Annyi, hogy messze a legtöbb újítást abba tették bele. A Tesselation (Terrain Detail) options-t off-ra kell rakni és nem lesz komolyabb fps drop. ;)
    Ha a multit is ki akarnád próbálni, akkor meg az egyik cfg fájljába be kell köhögni, hogy véletlen se engedje 800ms-ig el a ping-et, hanem mondjuk be kell korlátozni ~150-re.

    @(#11) oriic
    Jó látni, hogy nem csak én gondolom így.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák