Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    de tudtam h tele lesz ez a topik "de gyenge a bulldozer" kommentekkel, jó h nem azt írjátok h a 4 év múlva megjelenő is milyen szar lesz, meg sem jelent még de már szar....

    a másik meg h ha játék teljesítményt közölnek akkor fikáztok h mi a fasznak mutogatják a játékos teljesítményt mert nem az számít hanem h -9 másodperc alatt kódoljon nekem 1 89,639 gigás videót, ha kimarad a játékteljesítmény akkor meg az a baj, főleg h a most piacon lévő procik is bőven elegek a játékoknak és szerintem jóval több a játékos, átlagfelhasználó mint a pro felhasználok akiknek a 990x is kevés

    sosem lesztek elégedettek, mindig minden szar lesz... a 2700k hírnél is jönnek az olyan komentek h na fasza akkor már szar a 2500k-m, fogadok h kisem használja a csávó a 2500k-t sem de szar lesz amint kijön a 2700k ha kijön...
    az sem érv h de azért kell nekem 8 magos a sandy bridge-nél 69%-al erősebb cpu h ne kelljen sokáig fejleszteni gépet mert úgyis rád kényszerítik más miatt majd h vegyél új cuccot

    mondjátok már meg h 1 átlag otthoni usernek mégis mire van szüksége ha a még megsem jelent bulldozer is szar

    a gyerekes, naív, hülye stílusomért meg párdon

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák