Új hozzászólás Aktív témák

  • multiplikato

    tag

    A 3D forradalmát átélhettem annak idején. Egészen kalandos volt. Amikor megjelent a 3dfx voodoo, csillagászati áron lehetett kapni. Kellet egy jó ideig várni, mire emberileg emészthető szintre süllyedt az ár. Egy akkori cimborámnál láthattunk voodoo rush-t működés közben. Mit mondjak, elhűltünk a grafika láttán (ma már nevetséges lenne). :DDD
    A Jedi Knight volt a kedvenc, és szoftveres renderiggel, aprócska ablakban, kis felbontásban tudtunk vele játszani. Néha felpakoltuk teljes képernyőre, akadt, mint állat. A rush-on vaj simán ment teljes képernyőn, és gyönyörű színekkel. Elképesztő volt. :DDD

    Aztán, amikor 15k körül be lehetett szerezni, akkor felhívtam az akkor még meglévő üzletet telefonon, hogy tegyenek egyet félre nekem. Szombaton bementem az üzletbe. Hatalmas sor kígyózott. Mondom, mifene? Az előttem állók sorban kérték, azt, amiért jöttek: - egy voodoo kártyát kérek. - Igen, tessék. - Egy voodoo kártyát, légyszi. - Tessék., Aztán rám került a sor, én meg mondom, hogy telefonon beszéltünk, és félre lett téve nekem. - Ó igen, az utolsó darab. A mögöttem állók felhördültek a sorban. :DDD
    Mindenki 3dfx kártyát akart. A burzsuj cimbinek persze akkor már voodoo 2-je volt. :D

Új hozzászólás Aktív témák