Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz sh4d0w #85 üzenetére

    Én körülnéztem egy éve

    Most komolyan, miért nem 4 éve, akkor még Intelt vettél volna, az elmúlt egy évben mocskosul sok gép jelent meg.
    Na igen konzumerben a HP nem jó, de ezt anélkül is tudtuk, hogy ezt leírta volna bárki is. Ott Dell-t kell venni, vagy ASUS-t.
    Business-ben meg a HP az egyik legjobb, ezt meg anélkül is tudom, hogy leírta volna bárki 2006 óta használom a márkát nem hagyott cserben egyszer sem...

    MOD: csak hogy teljes legyen a kép: a fentieknek megfelelő lapos most sincs Ryzennel.

    Csak, hogy teljes legyen a kép, ja nincs. Mert nincs ilyen processzor még nagy számban a Piacon, az eszedbe sem jutott, hogy a gyárak állnak Kínában?

    (#86) Startup

    Mennyi Ryzen 4-s processzort szállított az AMD, amiből tömegtermék készült? Erről ennyit... Ja az álló gyárban majd a legyek, vagy a kóbor kutyák rakják össze?

    (#90) sh4d0w

    Ja ezt írtam pontosan amikor a kollégának írtam, hogy ember, az AMD nem szállít, akkor erről most ki tehet. A másik topikban a tipikus csodagyerekek, amikor az intel legújabb procijai nem jelennek, meg a koronavírus miatt, akkor jöttek a szokásos jóindulatú proli romantikás szöveggel.

    (#93) sh4d0w

    Most ezt komolyan gondoltad? Vagy csak...
    Szerintem a magyarok a hibásak, hogy az audi a3-ra 6 hónapot, a Suzuki Vitarára 5 hónapot kell várni, de lehet, hogy 8 hónapot.
    Eszedbe sem jutott, hogy Kínában a gyárak állnak? De ahogy hallom processzor sincs annyi amennyi kell...

    (#95) Startup

    Már bocs csak neked többször leírtam, hogy a HP majdnem 8 hónapja van kinn azokkal a notebookokkal amikben 3000-es sorozatú procik vannak. A Dell, és a Lenovo, Asus is.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák