Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokerke86

    tag

    válasz littledon #2340 üzenetére

    A mostani csúcsmodellek teljesítményét meg sem közelíti a Q10. Ha megnézed a csúcs LG vagy Samsung telókat akkor 2x ennyi magjuk van és másfélszer ilyen gyorsak magonként. Persze ezt az oprendszert ez is elviszi kényelmesen, szóval a fele teljesítmény nem megy a használhatóság kárára, de ha a 2-3x ekkora kijelzőjű, 2-3x komolyabb hardverű telefonok ugyanennyit elfutnak egy másfélszer ekkora akkuval, akkor azért lenne mit csiszolni. Ez egy üzleti telefon ha minden igaz, akkor kellene hozza az amit a régi üzleti telefonokba imádtak a tulajdonosok, az üzemidejuket, annyit kellene bírja, mint egy E szériás Nokia.

    Ami az összeszerelést illeti, én nem találok kifogásolni valót rajta. A szifon azért van jobban egybe, mert azt egybeöntötték és nem szedhető darabokra. Amennyi fém kell a minőségi érzethez annyi van a q10-ben is, és ez a kevlár / karbon hátlap kifejezetten bejön nekem, tapintásra is nagyon kellemes. Kíváncsi vagyok, hogy melyik telóknál tapasztaltál jobb anyaghasználatot es összeszerelési minőséget.

Új hozzászólás Aktív témák