Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz sasa134 #2161 üzenetére

    Reggel borotválkozás közben azon gondolkoztam, hogy ha egy nagy cég vezetője lennék, valószínű bb-ket kapna az alkalmazotti gárda. Hozzáteszem, hogy összességében mindent beleértve nem a BB-ket tartom a legjobb telefonnak, DE, ha céges telefont akarnék venni a kollégáimnak, akkor az lenne a fontos, hogy e-mailben és telefonon el tudjam őket érni én is, és az ügyfelek is, és direkt örülnék neki, ha nem arra használnák a telefonjukat, hogy játsszanak rajta és egyéb magáncélú dolgokat futtassanak a telefonon. Tuti, hogy lenne BES, és a jogosultságok nagyon csoportra szabottan be lennének állítva, közös naptár-részekkel, csoportos bbm-mel különböző szinteken. De egyébként pont nem érdekelne csomó konzumer lehetőség.

    Arra gondoltam, hogy az lenne a jó a BB-nek, amit Steve Jobs csinált, mikor visszakerült az Apple-hez, azt mondta hogy 4 féle termék, 2x2-es mátrixban, laptop és asztali, konzumer és profi, és ami ennek a kettőször kettőnek a metszetéből kijön. És sikerült.
    A BB-nél is így kéne: billentyűzetes és touch, profi és konzumer. Átlátható, világos, használható lenne a termékpaletta.

Új hozzászólás Aktív témák