Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    Autóalkatrészekkel foglalkozok, csak nem európaiakkal, de van európai autóm is. Pár hete kinéztem egy 3 ezer forintos Lacetti tanksapkát, több is volt fent, írtam a bontóplázának, ez- az merre van, rájuk csörgetnék, mivel járom az országot, nem okoz gondot egyik- másik helyre elmenni 3 km kerülővel, de a 3500Ft-os alkatrészt hadd ne vegyem már meg postával 6000-ért. Ki tudom fizetni, de ha arra megyek, nyilván nem a postát gazdagítom, plusz pont karácsony előtt volt, vag ideér időben, vagy nem. Az egyikre írja, Tolna megyek. Oké, de leglaább egy várost írj már. Az nem lehet, csak ha már megrendeltem. De nem érted, hogy nem tudtok szállítási díj nélkül rendelést intézni, tehát nem akarom szállítással rendelni? Ez a szabály sajnos. Köszi, megveszem akkor máshol pont ugyanennyiért, sziasztok!! Nyilván a bontós és én összebeszélünk, hogy a 3500Ft-os alkatrészból csalja el a bontóplázás 10% jutalékot.. :D
    Mentem utána 3 nap alatt 2800 km-t, találtam sima hirdetésben, másfél kilométeres kerülővel megvettem máshonnan 2 ezerért. SOHA többé bontópáza...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz gabor9991 #20 üzenetére

    Facebook marketplace, meg normális csoportok, ahol látod, ki az, és kik az ismerősei. Én már csak így veszek (merek venni) valamit. Még itt a ph-n is átbaxxák az embert, tegnapi töténet, lebeszéltem egy vinyót, tegye el, kell, jelgelje a részemre, hétfőig mondom,hogy tudok ért küldeni bárkit, vagy marad a futár. Mondja mennyi lesz futárral, várom a választ. Semmi, ma megy a kérdőjel, hogy mi van már? Hja, dogozott, azé' nem válaszolt, de közben valaki utalt. Ja, mondom öcsém, én is utalok, ha adsz számlaszámot, de az előbb azt írtad, dolgoztál, és a futár+ termék végösszegre se jött válasz... Ha más is utalt, nyilván nem a szomszád vette meg... És ugye addig amíg erre várok, nem keresek másikat, mennek a jó vinyók a levesbe, amíg ő lebegteti, hogy lebeszéljük, és vihetem. Megáll az ész... 11 ezer forintos ember...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz Somatom #23 üzenetére

    Mármint zokat nem bírod, akik meg akarják venni a készülékedet, és zargatnak, hogy mennyi lesz postával? :D

    gabor9991: Itt nem az van, hogy sázmít hanem a szava, a becsülete ér ennyit. Ő erre lőtte be saát magát. Elsőre írhatta volna, hogy nem más megelőzött (péntek este 11-kor tette fel, szóval szerintem első voltam), de akár másodjára is írhatta volna, ehelyett a háttérben lebeszélte mással, annak ellenée hogy egyértelműen jeleztem, kell, mondja mennyi a futárral. Hol számít neki pár forint, ha a másik ember fillérre ugyanannyit utalt, mint én utaltam volna? :D Sehol..

    Ehhez képest csütörtkön voltam Debrecenben, előző nap beszéltem egy sráccal, az apróban 4500/ db áron volt fent 4GB-os DDR3 sodimmje, Békécsabai, Szegedről menet még útba is esik. Mennyi lenne, van-e valami kedvezmény, meg tudjuk-e oldani a személyes átvételt. Legyen 4 ezer/db, és ad egy 2GB-ost ajándékba. MEntem, sms-ben írtam, mikor érek oda percre pontosan, már várt, 2 perc alatt lerendeztük, teljesen korrekt volt, tthon memtesten minden simán átment. Mindezt egy 8 ezer forintos üzletről írom, nem az öszegtől függ, hogy valaki az elvárható minimum korrektséget tudja-e és akarja-e alkalmazni egy ilyen szituban....

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz Somatom #25 üzenetére

    Én postázok, azzal sincs gond, de érthető, hogy nekem i csak azért jó, mert rendszeresen mennem kell a postára, 5 ezer forintos dologgal én se indulok neki csak azért.
    De sajnos ez van, sokan álomvilágban élnek...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz bitpork #32 üzenetére

    Most folyik egy perem, ahol az autó eladó (az alperes) a huszti bosch-ékkal eladás előtt 5 ezer km-rel összerakatott egy motort az autóban, majd a hirdetésben is jól karbantartott családni autónak írta le, személyesen viszont már elfelejtette elmesélni, hogy 3x volt lent a hengerfej, .és legutóbb 3 ezer km-rel azelőtt tömítő pasztával lett visszaragasztva, mert hogy a blokkot is síkolni kellene, de ninc smár anyag, illetve az is kimaradt, hogy ugyan ott van az áradott szervizkönyv de nem passzolnak az aadatok, kamu dolgokat írtak bele... Annak rendje- módja szerint 3 hét után az autó megunta, ha már a szervizkönyvben a husztiék voltak a pecsételősök, nosza gyerünk oda. Háát, mit ad isten, úgy fogadott a szerelő, hogy jajj, ismerem én ezt az autót, és 45 percen keresztül mesélt, nekem meg épp véletlenül a telefon felvett mindent s zsebemben... Február elején jön a követkető tárgyalás...

    Másik ügy egy másik eladóval, aki eladás előtt megmókolta az autón az adblue tartályt,

    Hamradik ügy a citoren mákaszervizzel, akik egy javításnál 1.7M Ft-ért elemcsere helyett csak a sarkát vágták le, legittelték szépen, az ajtó félig lóg, beállítani nem tudják, közel 2mm a gitt és a festk az anyagon, mindezt bruttó 1.7M-ért.

    Meg még van 8-10 végrehajtás folyamatban azoknál, akik úgy ndolták, megkapták a cuccot, de nem fizetnek...

    Nálam is elfogyott a türelem...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák