Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz mickemoto #9 üzenetére

    már véglegesen lehet törölnia hirdetéseket melékeim szerint
    nyilván az ember kivárja h a vevő tesztelje amit vett, onnantól nincs rá szükség - modik pedig nagy eséllyel úgyis vissza tudják nézni a serveren a hirdetést -

    szerk:
    Jhonny06
    sztem ha nem vagy kibékülve az árral, és időhúzásnak tartod hogy a helyszínre kimenve tegyél ajánlatot egy ingatlanra, ,az a te bajod, nem egy sz@ros vga-ról van szó
    másik oldalról ilyen bohócokkal nem mindenki foglalkozik - ne vedd magadra - személy szerint eleget elhajtottam, érdekes módon miután levezettem, ha alkudni akar tegye, itt a helyszínen, amikor tudja, hogy miről akar alkudni, az nem tetszett legtöbbnek, a vevőmnek érdekes mód megfelelt, és valahogy tudott időt szakítani arra hogy x milliós vételre tegyen ajánlatot a pofámba, két nappal később már kezemben volt a pénz és övé volt a lakás

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Lalikiraly #18 üzenetére

    itt csak alkuról volt szó, ha valaki ilyenre látatlanban akar alkudni részemről csak kiröhögöm
    látatlanban ingatlant venni az nettó idiótaság lenne ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Lalikiraly #20 üzenetére

    ezt mondtam én is, ingatlanra ne látatlanban akarjon alkudni mert max kiröhögöm :)
    egy sz@ros alkatrész más téma, egy pöppet' pár nagyságrenddel olcsóbb mint egy ingatlan, aminek kismillió tulajdonsága értéknövelő/csökkentő lehet

    bitpork
    amelyik sms-ben írt annak válaszoltam, vagy hívjon fel, vagy én felhívom, messengeren egy se talált meg mert nincs ( :

    szerk:
    jó a meséd, legtöbb ember pont így szeretne lakást venni, nagyon tetszik neki de pénze az nincs rá, amivel nincs is baj, de ha álmodozni akar ne azokat fárassza akik eladni akarnak
    legalább a "te embereid" korrektek voltak
    nálam is volt ilyen lakás, tudtam h annyi kp-m nincs - kirakott ár valószínűleg túlzás, de kp nélkül nem tudok alkudni - , hitelt nem fogok felvenni, de volt tervem pénzre, helyszínen elmondtam a száraz tényeket, és volt aki rá is okézott olyan kifzetésre amit meg tudtam oldani
    ugyanakkor több olyan lakás is volt, hogy már a környéket látva felhívtam a tulajt/ingatlanost, ne vegye sértésnek, de erre én max ingyen fogadok el lakást, pénzt nem fogok adni érte :N volt olyan is, h az épületbe belépve köszöntem meg a lehetőséget, a lakás már nem érdekelt a továbbiakban

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Bird #31 üzenetére

    jogos, nincs gond ha valakinek nem arra kell, ettől gondolhatja úgy
    ha hirdetésben nincs benne senkinek nem bántó - én is úgy árulok h nem arra kell, de nem írom ki, annak semmi értelme, csak azt h az ár fix -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz buherton #42 üzenetére

    rájuk kitaláltam egy jó módszert, szerencsére bevezetnem már nem kellett
    kinn volt a hirdetésben, h ne keressenek, kétszer is, természetesen kerestek
    legtöbb úgy adta elő, h nekem tesz szívességet kb ( : már jön is a jancsipista' és felmér meg hozza a szerződést..mondom jajjjdejó', olvasta a hirdetést? persze persze! de úgy látom nem fogta fel....jahjóakkorviszlát'
    :d
    utána kitaláltam sebaj, ha megint hívnak oké, idehoz 100e ft-ot, szépen belenyomja a kezembe, van egy hónapja eladni a lakást, amennyiben nem, a pénz marad az enyém, ha pedig eladja akkor jutalék mellé visszakapja...van egy sejtésem h a tutibiztos' vevőik ilyenkor már még sem lennének annyira tutibiztosak' :) ha legközelebb lyen helyzet lesz ezt fogom csinálni, és nincs kizárólagos szerződés, meg 20 oldal amin elmenni se lehet, ha nem teccik' lehet odébb fáradni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák