Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz biker #208 üzenetére

    Most még tesztfázisban van a dolog, ismerkedek az eszközzel.

    Táppénz nincs. ...hosszú történet, de lényég, hogy nincs.

    Egyébként - Veled együtt - jelenleg négy 30 körüli gerincműtött ismerősöm van. Mindenki végigment a "felírt" terápián. Fürdő, súlyfürdő, masszázs, gyógytorna, műtét, rehab. Csak panaszokat hallok. :((( ...illetve, hogy "kicsit jobb". Én - mint mindig - mást szeretnék.

    Tudom, hogy nagyon nehéz kérdés, és nem akarlak megbántani, de ha jól olvasom, lényegében visszatértél a korábbi életviteledhez. Pénzt kell keresni, fenn kell tartani a már kialkított életkörülményeket, előre kell lépni, tudom.

    Nagyon sokat agyalok a megoldáson. Már kétszer majdnem masszíroztam itthon, de mind a kétszer úgy alakult, hogy elmaradt a munka. Talán nem véletlen. Át kell alakítanom úgy az életem, hogy vigyázzak is magamra viszont dolgozni is tudjak. Az tény, hogy ha nekiállok dolgozni, mindent beleadok és annyira belemélyedek, hogy sokszor túlterhelem magam.

    Az idegrendszer a test működésének egyik alappillére. Két csigolya közt kilépő ideggyök beidegzi az adott szelvény szöveteit. A bőrt, a kötőszöveteket, izmokat, csontokat, ereket, belső szerveket. Ha nyomás alá kerül a kilépő ideg, rossz "jelet" közvetít amelynek nem csak zsibbadás a következménye, hanem hibás működés a beidegzett területen. Lehet ez akár belsőszervi is. Hozzáadva ehhez a folyamatosan jelenlévő tompa fájdalmat, egy általános rossz közérzet az eredmény.

    Ez fokozatosan, napról-napra, "alattomosan" alakul ki. Meghatározza a mindennapokat.

    De pénzt valahogyan kell keresni. Nem könnyű.

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák