Keresés

Aktív témák

  • David75

    őstag

    válasz stevve #35 üzenetére

    Ez még nagyon messze van attól.

    A teljes véleményem a másik fórumon írtam le:

    "A témához kapcsolódóan, alapvetően szerintem ideje volt egy ilyen lépésnek. Az iphone óta mindenki az apple után megy és szerintem a felhasználóknak is jobb lenne ha ezt sürgősen befejezné a sok másik gyártól mert szerintem szívesen látnának sokan újra egyedibb dolgokat. Csak hát azt fel kell futtatni meg egy samsung/lg/htc nem tud olyan os-t csinálni ami egyedi és jó is pedig lehet lásd wp7.

    Lehet elviccelni a dolgot hogy kerékkel meg ford-al példálózunk de alapvetően az apple megreformálta a telefon és most a tablet piacot is. Különben még mindig nem lehetne ilyen felkapott meg ugye w7 lenne rajta.

    Nekem az nagyon undorító húzás volt hogy először direkt hamarabb dobta ki az új tabot hogy sokan megvegyék ipad2 megjelenés előtt majd mikor kijött az ipad gözerővel elkezdtek egy vékonyabb verziót csinálni az ipadtól. Nevetségesnek érzem
    .
    Az hogy pont a dizájnon hasalt el a samsung az mindegy, baromságnak baromság de a fentebb felsorolt dolgokért járt már ez neki. Ez kicsit olyan mint hogy al capone adó csalás miatt került börtönbe."

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Aktív témák