Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    De nézzük itt is mivel indult az egész?? 11-es HSZ apple leszólás. Addig szó nem volt az apple-ről sehol sem. De jött egy apple fikázó, mert ugye az mégsem lehet, hogy ne fikázzuk az apple-t egy googleval kapcsolatos cikknél.
    Én meg írtam, hogy persze mert csak az apple csinál olyan dolgot amiről a user nem tud. Egyből ki lettek forgatva a szavaim. Mivel én azt írtam, hogy minden rendszerben van olyan amiről a user nem tud. Pl amikor a vin olyan cuccokat töltött le valamelyik frissítéssel amiről a user nem tudott.

    Utána jött a sértegetésem, hogy agymosott krampusz vagyok az egyik androidfantól. Na ehhez külön gratula. És ez is miért mert a gyökkető gondolkodású kolléga kiforgatta a szavaimat.

    Aztán tovább folytatódott az apple fikázása. Miért nem lehet egy google cikkből kihagyni az apple fikázást??? És ez jellemző lassan az összes cikkre kivétel nélkül. Érdekes hol vannak innét az apple fanok akik elkezdik ócsárolni az androidot?? Hmm nincsenek. Pusztán én vagyok itt aki se nem védem az apple-t se nem támadom. Pusztán az tűnt fel, hogy szinte mindenhol fikázzák. És ennek adtam hangot. De mit is várhattam volna egy androidfan cikkben. Objektivitást??? Ugyan már az egy vicc. Persze én vagyok a troll.

    És, hogy hiba volt-e az apple részéről amit csinált? Igen az volt. És engem érdekel ez?? Nem, de a google ténykedése sem különben felőlem azt csinál amit akar amíg nem származik károm belőle. És épp ez a lényeg, hogy egyik OS-nél sem származik a usernek semmi kára ebből csak ugye fel kell fújni az ilyen dolgokat és a bolhából elefántot kell csinálni.

    Miért lennék applefan androidos telefonnal?? Erre még várom a választ. :D :D Mert ez számomra nagyon LOL. :D

Új hozzászólás Aktív témák