Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz madgie #11 üzenetére

    annyiért az 1366x768as TVk vannak, [szerk] meg ezek szerint már az 1920asok is. amik (1366osok) megeszik a gépről az 1920x1080as jelet (pl asztalfelbontást), csak olvashatatlanok lesznek a betűk a natív felbontás felett:)

    a 768as magasság sok görgetést jelent (19"es 4:3mas után is), szóval netezésre az a megoldás elmegy, hosszú távú szövegszerkesztésre és irodai munkára viszont korántsem optimális a dolog. mondjuk arra már a kijelző is nagy, nem lehet rendesen belátni. 1920x1080ról nincs tapasztalatom.

    viszont, amire baromi jók az 1366osok is: játékra remek választások, a kisebb felbontás miatt egy olcsóbb/régebbi videokártya is tökéletesen megfelel (4670 70usdért már elég a 3870 alapján, 1366x768 a natív, és mivel TV, nem lesz pixeles!), filmre szintén, a felbontás egy dolog, a kontraszt, fényerő, belátás, színhűség egy másik. na és ebben remekel egy jobb tv (braviak is vannak ennyiért, nekem olyanokkal -32 és 40- van tapasztalatom... tvknél hatványosan nem csak a felbontás a lényeges, kitörölheti az ember a fullHDval a fenekét ha a színhűség a béka fenek alatt van, ld korai LG hdready szériák és a lila autó a szürke fű előtt köröz... avagy forma1, schumachert mutatják).

    de, egy (vagy kettő, én úgy toltam egy időben) 19" vagy nagyobb 4:3mas a tv mellé fillérekért (occsón adják őket mostanában), és máris van egy tökéletes megoldásunk.

    hangfal téma: user tvnek is akarja használni (tuner van már), mekkora jó lenne már, hogy hangfalat se kell venni. csak kelleni fog:)

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák